Press "Enter" to skip to content

Panele 3D i ich ceny

Olaf Niewiadomski 0

Niektóre elementy w wystroju wnętrz bardzo mi się podobają, ale obawiam się, że mnie nigdy nie będzie na nie stać. Mam bardzo skromne mieszkanko i nie stać mnie na żadne bajery. Poza tym w takiej kawalerce, nowoczesne rozwiązania wyglądałyby pewnie nieszczególnie interesująco.

Panele 3D w tańszej i droższej wersji

panele 3DTrzeba uważać, żeby w tak małym mieszkaniu nie doprowadzić do jakiegoś przepychu. Ja nie jestem ekspertem od wystroju wnętrz, więc mam duże obawy przed jakimikolwiek zmianami. No, nie stać mnie na nie za bardzo, to inna sprawa, ale też nie mam odwagi, żeby coś poprzestawiać czy zrobić inaczej. Bardzo podobają mi się panele 3d, ale co z tego skoro prawdopodobnie na razie i jeszcze długo ich nie kupię? Ktoś mi mówił, że jeśli interesuje mnie kwestia taka jak panele 3d cena wcale nie powinna mnie odstraszyć. No, rzeczywiście, jak sobie obejrzałam różne różniste panele ścienne 3d, to okazało się, że jest wiele opcji takich dostępnych cenowo. Martwi mnie jednak, że każde rozwiązanie takie bardziej awangardowe, nazwijmy to, będzie słabo wyglądało w tak skromnej przestrzeni. Wydaje mi się, że panele dekoracyjne 3d, mogą niestety optycznie zmniejszyć i tak już małe wnętrza, jakimi dysponuję. Na projektanta wnętrz mnie nie stać, więc tak sobie sama rozmyślam, bo chciałabym, a boję się. W sumie jeśli chodzi o panele ścienne 3d cena nie byłaby wysoka, gdybym wzięła jakieś z tych tańszych i mogłabym wtedy zaryzykować.

 

Cóż, najwyżej przez dłuższy czas pomieszkałabym sobie, mając panele ścienne 3d zmniejszające przestrzeń. To oczywiście w najgorszym razie, a być może byłoby o wiele lepiej niż zakładam? Zawsze byłam pesymistką, więc dlatego to tak widzę w ciemnych barwach, ale mąż widzi, że jak tak za tymi panelami się oglądam i już mi zapowiedział, że coś z tym fantem zrobimy.

Dla zainteresowanych link z panelami w atrakcyjnych cenach panele 3d w niskiej cenie – www.kalithea.pl