Press "Enter" to skip to content

Oryginalne foteliki samochodowe Recardo

Antoni Sarnecki 0

Przed zakupem fotelika samochodowego dla mojego dziecka zastanawiałam się nad możliwością zaoszczędzenia na tym zakupie. Ponieważ modele fotelików, które mi odpowiadały były bardzo drogie, zaczęłam przeglądać oferty używanych modeli od innych mam.

Dlaczego nie kupować używanego fotelika?

recaro fotelik dla dzieckaPomimo faktu, że przy pierwszych oględzinach z fotelikiem było wszystko w porządku, bardzo szybko okazało się, że nie była do dobra decyzja. Kupując fotelik nie miałam pewności czy nie brał on udziału w żadnym wypadku samochodowym. Jeśli fotel nie jest uszkodzony z zewnątrz to nie ma możliwości by to sprawdzić. Dopiero później zaczęłam zauważać drobne przetarcia na pasach bezpieczeństwa w foteliku i drobne uszkodzenia pianki na siedzisku dziecka. Następnie moje dziecko po pierwszej jeździe zauważyło, że fotelik nie jest wygodny. Dlaczego? Ponieważ każde dziecko siedzi inaczej. Poprzedni użytkownik fotelika dopasował fotelik do swojego ciała, co następnie nie bardzo odpowiadało mojemu synowi. W ten sposób bardzo szybko przekonałam się, że o wiele lepszą decyzją byłoby przeznaczenie pieniędzy na porządny oryginalny fotelik dziecięcy prosto ze sklepu. Tak znalazłam Recaro fotelik dla dziecka. Wbrew pozorom cena tego typu fotelików nie jest wysoka, a mamy pewność, że nasze ręce trafia produkt bezpieczny. Dla rodzica nie ma nic cenniejszego niż bezpieczeństwo własnego dziecka w każdej sytuacji. Również w sklepie zapytałam sprzedawcy jakie rodzaje fotelików dla dzieci są najbardziej polecane.

Zarekomendowano mi foteliki Recardo w wersji z regulacją. Dzięki temu fotelik mogę zawsze dopasować do wzrostu i wagi mojego dziecka. W innym wypadku fotelik należy wymieniać co kilka miesięcy a nawet częściej, czego chciałam uniknąć. Foteliki dostępne są w kilkunastu kolorach do wyboru.