Press "Enter" to skip to content

Organizuję bal przebierańców z dmuchanymi atrakcjami

Ola Bednarz 0

Cztery lata temu założyłam salę zabaw. Moje pomieszczenie ma dużą powierzchnię. Planuję zorganizować w niej uroczysty bal przebierańców. Ponieważ jest zima to wszelkie dmuchane atrakcje mogą się nie sprawdzić, ale jeszcze zobaczymy.

Chcę mieć dmuchane atrakcje

dmuchane atrakcjeNie mogę także zorganizować pikniku. Atrakcje na pikniki wszelkiego rodzaju są zawsze chwalone przez rodziców. Lubią jak organizują zabawy na dworze. Dzieciaki dzięki temu mają możliwość żeby miło spędzić czas a atrakcje w plenerze dla dzieci dodatkowo wspomagają ich rozwój i odporność. Postanowiłam przygotować bal jakiego u nas jeszcze nie było. Każde dziecko musi mieć przebranie. Bal będzie w czwartek dla mniejszych dzieci natomiast w piątek dla dzieci szkolnych. Organizacja impres dla dzieci zawsze dostarcza mi wiele radości. Nie trzeba się dużo wysilać. Dzieci zawsze cieszą się nawet z najmniejszych niespodzianek. Samo przebranie będzie dla nich spora atrakcją. Wypożyczyłam kilkadziesiąt różnych strojów. Każdy będzie miał wybór. Atrakcje na imprezy dla dzieci muszą być interesujące. Nie muszą być drogie. Atrakcje na imprezy dla dzieci muszą być dla nich ciekawe. Muszą je zainteresować. Mogą być związane z ulubionymi bohaterami bądź zawodami, które im się podobają. Ofertę o balu zamieściłam na stronie internetowej. Wiele rodziców dopytuje się o szczegóły. Napisałam, jak to wszystko ma wyglądać. Impreza dla przedszkolaków będzie trwała trzy godziny a dla dzieci szkolnych cztery. Zapewniam jedzenie i picie a także przebranie. Cena za bal wynosi tylko dwadzieścia złotych od osoby. Dla rodzeństwa przewiduje zniżki.

Mam nadzieję, ze atrakcje na imprezy dla dzieci, które wymyśliłam bardzo im się spodobają. Rodzice, którzy będą chcieli mogą także zostać i przyłączyć się do wspólnej zabawy. Już nie mogę się doczekać

Więcej o imprezach wiedzą Zaczarowane Eventy w Łodzi, ul. J. Kusocińskiego 86 lok. 20