Press "Enter" to skip to content

Odwiedziny w sklepie z pościelą i ręcznikami

Dorota Romańska 0

Ja zawsze mam takie szczęście, że coś muszę zniszczyć. Miałam w domu same białe ręczniki, ale po jednym z praniu już nie były białe, ale wręcz czarne. Nie zauważyłam, że do pralki z ręcznikami wrzuciłam przez przypadek czarną bluzkę, jakoś mi się zawieruszyła w koszy z ręcznikami.

Sklep z pościelą wełnianą i ręcznikami bawełnianymi

sklep z pościelą

Mam na nie osobny kosz. Pewnie jak byłam zmęczona, to przez przypadek wsadziłam bluzkę nie tam gdzie trzeba. Każdemu może się zdarzyć, ale czemu akurat mnie. Miałam ręczniki bawełniane. Sklep z bawełnianymi ręcznikami znalazłam w internecie, w moim mieście nie ma takiego sklepu, akurat z tego typu ręcznikami. Owszem w Krakowie jest sklep z ręcznikami greno, ale one zdecydowanie nie są bawełniane. Tak się przyzwyczaiłam do tych wełnianych. Moich ręczników nie dało się już uratować. Ten kolor nie zejdzie z nich, choćbym prała je kilka razy. Musiałam iść kupić nowe ręczniki, gdyż zużyłam już wszystkie jakie miałam w domu. Tak się zastanawiałam, czy czasami nie kupić sobie pościeli. Mam tylko dwie z zapasie, a jak mi się zdarzy podobny błąd i piorąc pościel też czymś zafarbuję. Pościel satynowa jest dość droga, dlatego też postanowiłam kupić jedną z tych lepszych oraz jedną z tych mniej lepszych. Mam nadzieje, że w sklepie znajdę coś odpowiedniego do swojego gustu. Konkurencyjny sklep z pościelą wełnianą w Krakowie jest o dwie ulice dalej od mojego domu, ale tam raczej nie wstąpię, gdyż tam ceny sięgają górnej półki. Po co przepłacać, jak można znaleźć coś tańszego. Pościel z satyny bawełnianej też może być i jest ona o dużo tańsza od tej wełnianej, nie wiem dlaczego.

Tym razem trochę się wycwaniłam i kupiłam dwa czarne ręczniki, dwa zielone i dwa białe. Pomyślałam, że tyle akurat starczy jak dla mnie. tylko teraz będę musiał uważać by te czarne ręczniki prać oddzielnie.