Press "Enter" to skip to content

Odwiedziłam dzisiaj wystawę modeli architektonicznych. Jest wspaniała!

Ola Bednarz 0

Cześć moi kochani! Pamiętacie, jak kilka dni temu pisałam wam, że mój chłopak chce zabrać mnie na wystawę, na której eksponowane mają być modele architektoniczne? Pamiętacie, co wtedy mówiłam, że nie chce mi się iść, że pewnie będę się tam nudzić.

Modele architektoniczne mnie zainteresowały

modele architektoniczneNo, więc moi drodzy powinnam uderzyć się w pierś i przeprosić, bowiem te makiety architektoniczne są wprost wspaniałe! Jak żyję takie czegoś nie widziałam! Tam było nasze całe miasto w jakiejś mikro wersji. Modele domów były tak szczegółowe, że przez moment wydawało mi się, że to ja zrobiłam się jakaś ogromna, a nie one są małe. Makiety były tak drobiazgowe, że na wet te, które przedstawiały basen wyglądały tak jakby ta woda faktycznie była w środku, paliły się światełka, fontanny tryskały wodą. Wszystko to, co tam zobaczyłam było absolutnie niesamowite. Jeśli więc, ktoś was ma wątpliwości, moim zdaniem jak najszybciej powinien je rozwiać. Mini świat przedstawiony za pomocą tych makiet zwyczajnie zapiera dech w piersiach. Ciekawa jestem ile może kosztować taka jedna makieta, chętnie kupiłabym mojemu chłopakowi model jego domu, albo ulubionego budynku w mieście, obawiam się jednak, że cenowo jest to poza moim zasięgiem. Szkoda, bo wydaje mi się, że mógłby to być fantastyczny prezent na jego zbliżające się urodziny. Dobrze moi kochani, bo z tego zachwytu i tak się nie otrząsnę, a wam od kilku zdań piszę właściwie to samo. Najważniejsze jest jednak byście zapamiętali, że modele architektoniczne w niskich cenach, są po prostu świetne i jeżeli kiedyś nadarzy wam się okazja, żeby zobaczyć je z bliska, zachęcam gorąco.

Naprawdę można zakochać się w tych małych domkach. Mam nadzieję, że zrozumiecie moje zafascynowanie. Jeśli ktoś z was widział już wystawę niech koniecznie się ze mną skontaktuje! Pa pa!