Press "Enter" to skip to content

O tym jak bardzo dumna jestem z mojej córki czyli biuro rachunkowe

Ola Bednarz 0

Bardzo jestem dumna z mojej córeczki. Jest to naprawdę zdolna dziewczyna, chociaż powinnam powiedzieć kobieta. Niedawno co, skończyła studia a już biuro rachunkowe w Bydgoszczy ją zatrudniło na cały etat.

Biuro rachunkowe i praca córki

biuro rachunkoweJestem naprawdę podekscytowana, chyba bardziej niż ona. Od jakiegoś czasu widziałam, jak szuka pracy a głównie to było właśnie biuro rachunkowe z Bydgoszczy. Ona studiowała księgowość więc takie doradztwo podatkowe ma w małym paluszku i łatwo jest w stanie ogarnąć każde zagadnienie. Jestem naprawdę szczęśliwa z niej, na studiach wyróżniała się aktywnością, a jej promotor zna szefową, które prowadzi te biuro rachunkowe, które ją zatrudniła. Oczywiście ta znajomość nie ma nic do rzeczy. Moja córka jest świetna i każde biuro podatkowe, które dostałoby jej aplikację, zaczęłoby się o nią zabijać. To prawda, że biuro rachunkowe w Bydgoszczy w którym zaczyna teraz pracę jest najlepszym miejscem na rozpoczęcie kariery. Kto wie, może kiedyś sama otworzy swoje biuro rachunkowe, sama będzie dla siebie szefową, sama będzie zatrudniać studentki. W każdym razie, skupia się na tym aby jej doradztwo podatkowe było na jak największym poziomie i uczy się codziennie tak, jakby wciąż była na studiach. Wiadomo, biuro rachunkowe w Bydgoszczy zawsze będzie wymagało aktualizowania informacji przez swoich pracowników. To taka branża w której trzeba być na bieżąco i moja córka doskonale z tego sobie zdaje sprawę. Dlatego jestem bardzo podekscytowana tą jej determinacją i skupieniem się na pracy.

Myślę, a nawet jestem przekonana, że biuro rachunkowe w Bydgoszczy będzie z niej bardzo dumne. Już sobie wyobrażam, jak za dwa miesiące przyjdzie do mnie i powie, że te biuro rachunkowe dało jej podwyżkę. Zobaczycie ja doskonale wiem, a jak będzie to wam opowiem już.