Press "Enter" to skip to content

Nowoczesne suszarki do rąk

Justyna Zawicka 0

Pobyt w toalecie zawsze jest, a przynajmniej powinien być, zakończony myciem rąk. Po dokładnym myciu przychodzi czas na osuszenie rąk i w tym miejscu przechodzę do meritum sprawy. Suszenie rąk może być realizowane na kilka sposobów. W ostatnich czasach oprócz papierowych ręczników coraz częściej spotykane są elektryczne suszarki do rąk, które są dużo bardziej praktyczne. 

Sprawdzone suszarki elektryczne 

suszarka do rąk kieszeniowaOsuszanie rąk w klasycznych suszarkach starszego typu bardzo często jest nieefektywne. Gorące powietrze wydobywające się z takich suszarek niestety nie zawsze jest w stanie skutecznie sprawić by woda z naszych rąk odparowała. Niekiedy jest to możliwe tylko wtedy gdy z takiej suszarki korzystamy przez długi czas a to z kolei zaczyna generować bardzo duże koszty związane z poborem energii elektrycznej. W związku z tym jakiś czas temu powstało urządzenie jakim jest suszarka do rąk kieszeniowa. Ten typ urządzeń nieco różni się od swojego odpowiednika, który wykorzystuje jedynie gorące powietrze do osuszania dłoni. Wersje kieszeniowe osuszają nasze dłonie poprzez bardzo silny prąd powietrza kierowany w stronę naszych dłoni z dwóch stron. Takie osuszanie jest dużo bardziej efektywne a dodatkowo pobiera znacznie mniej prądu. W takich suszarkach dodatkowo możemy wyłączyć grzałkę dzięki czemu jeszcze bardziej obniżymy koszty eksploatacji tego urządzenia. Obecnie urządzenia te możemy już nabyć w wielu dużych marketach. 

Ogólnie rzecz biorąc kieszeniowe suszarki elektryczne do rąk dopiero zyskują popularność. Początkowo nie były one często używane z tego powodu, że były bardzo drogie. Obecnie cena tych urządzeń znacznie spadła i jest w zasadzie porównywalna do klasycznych suszarek elektrycznych. Warto więc rozważyć kupno takiego urządzenia do swojej firmy a nawet do domu.