Press "Enter" to skip to content

Nowe zajęcia sportowe dla dzieci

Monika Zezik 0

Jestem młodą matką. Moje dzieci, urodziły mi się bliźniaki skończyły właśnie trzy lata. Zaczynają edukację przedszkolną. Nawet dobrze sobie radzą. Nie boja się innych dzieci. Chętnie uczestniczą w zajęciach. Ostatnio poinformowali mnie, że bardzo lubią swoje przedszkole.

Zajęcia sportowe dla dzieci raz w tygodniu

zajęcia sportowe dla dzieciPrzedszkole znajduje się w miejscowości Kraków. Pani przedszkolanka poinformowała rodziców, że za tydzień będzie zebranie. To było moje pierwsze zebranie byłam bardzo ciekawa co na nim będzie. Zebranie przebiegało w miłej atmosferze. Pojawił się na nim trener, który organizował zajęcia sportowe dla dzieci. Tematyka piłka nożna. Zastanawiałam się czy dziewczynki tez mogą brać udział w tych zajęcia. Trener stwierdził, że jak najbardziej treningi indywidualne będą prowadzone dla wszystkich dzieci. Będą to zajęcia ogólnorozwojowe. Zawsze myślałam, że zajęcia pozalekcyjne wprowadzę dopiero w szkole ale skoro już teraz jest taka możliwość to czemu nie. Trener poinformował, że zajęcia sportowe dla dzieci kraków miałyby odbywać się raz w tygodniu w szkole w miejscowości Kraków. Dostaliśmy wytyczne co trzeba ze sobą mieć. Przede wszystkim dresy, buty sportowe, dobry humor. Byłam zdziwiona, że na treningi indywidualne zapisało się dużo dziewczynek. Trener przekazał nam również, że chce wprowadzić treningi bramkarskie ale to w późniejszym terminie. Na początku chce dać dzieciom czas na oswojenie się z grupą, salą i sprawdzenie jak radzą sobie w grupie jak również indywidualnie. Córka już nie może doczekać się na nowe zajęcia sportowe.

Nie sądziłam, że piłka nożna może tak działać na dziewczynkę. Treningi indywidualne prowadzone są z udziałem rodziców. My oczywiście nie bierzemy w nim udziału ale możemy siedzieć na sali gimnastycznej. Obserwujemy postępy naszych maluchów.