Press "Enter" to skip to content

Nowe meble i przeprowadzki

Renata Arciszewska 0

Któregoś dnia postanowiliśmy na absolutny przełom. Długo zbieraliśmy pieniądze, by móc totalnie odnowić wszystko w naszym domu. Wybieraliśmy długo nowe meble, tak, żeby ładnie pasowały do wszystkiego. Część było wybrane z jednego sklepu, jeszcze inne rzeczy z drugiego.

Przeprowadzki z Gdyni – dużo pracy

przeprowadzkiTrochę tego było i chcieliśmy wszystko przewieźć od razu. Nie mieliśmy jednak czym, więc zadzwoniliśmy i transport mebli trójmiasto obiecał nam pomóc ze wszystkim. Panowie byli kompetentni i kazali nam o nic się nie martwić. Jeździli z nami od sklepu do sklepu i auto zostało już prawie w całości załadowane. Musimy im podziękować, bo transport mebli Gdynia spisał się na medal. Nie mamy żadnych znajomych z dużymi autami dostawczymi, i w nich była ostatnia nadzieja. Mówili, że ich zajęcie to też przeprowadzki Gdynia korzysta z ich ofert i zawsze mają dużo pracy. No tak, w końcu tyle tu teraz przyjezdnych, i każdy miejsca zamieszkania zmienia w zależności od pracy. Wtedy z pomocą przychodzą ci sami panowie co do nas. My jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, bo podeszli do nas bardzo profesjonalnie, i jeszcze się przy tym nieźle uśmialiśmy, że mamy więcej rzeczy niż ludzie, którzy faktycznie się przeprowadzają. Jak już wszystko kupiliśmy, to trzeba to było jakoś umiejscowić. Nasi panowie chętnie nam pomogli, mimo, że mówiliśmy, że i tak już dużo dla nas zrobili, ale się uparli. Przy okazji żona zrobiła im kawę i coś dobrego do jedzenia na atrapie kuchenki. Mamy taką do czasu, aż wszystko będzie już funkcjonalne.

Potem zaczęliśmy składać niektóre meble, i zastanawialiśmy się, co gdzie należy. Było tyle części, że można było się pogubić. No ale jakoś po 5 godzinach wszystko już stało poskładane. Teraz mamy praktycznie nowe mieszkanie, i wygląda u nas o wiele ładniej.