Press "Enter" to skip to content

Nowa antena satelitarna

Ola Bednarz 0

Gdy z mężem wynajmowaliśmy swoje pierwsze mieszkanie nie mieliśmy nawet telewizora. Po prostu nie mieliśmy chyba nawet czasu żeby wtedy coś oglądać. Obydwoje studiowaliśmy i pracowaliśmy. Także na tamte czasy telewizor był nam zupełnie zbędny.

Zamontowanie anteny do telewizora

montaż anten satelitarnych na terenie KoszalinaJednak gdy już po ślubie kupiliśmy sobie swoje własne mieszkanie to telewizor był jednym z ważniejszych sprzętów w domu. Chcieliśmy też mieć swoją antenę satelitarną. Tylko zamontowanie jej na naszym bloku wcale nie było proste. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że jest firma, która robi właśnie montaż anten satelitarnych na terenie Koszalina właśnie. Dla nas to było świetne rozwiązanie. Zadzwoniłam do tej firmy i spytałam się kiedy by mogli zamontować naszą antenę. Okazało się, że tego samego dnia będą montowali antenę u jakiegoś naszego sąsiada także przy okazji mogę też naszą. To była świetna informacja. Nie przypuszczałam nawet, że uda się to tak szybko wszystko załatwić. Panowie przyjechali po południ i zamontowali antenę. potem sprawdziliśmy jeszcze czy wszystkie programy odbierają po jej zamontowaniu. I okazało się, że jak najbardziej wszystko działa teraz tak jak powinno. Za tę usługę nie zapłaciłam też dużo. a jednak była to praca na wysokości. Panowie widać, że mają bardzo duże doświadczenie bo to wszystko poszło im bardzo szybko. Rozmawiałam chwilę z nim ii okazało się, że teraz mają coraz więcej takich zamówień. Jednak ludzie coraz częściej kupują sobie anteny satelitarne.

Ja pewnie bym zresztą jej aż tak szybko nie chciała. Jednak mąż chciał mieć antenę dla dosłownie kilku sportowych kanałów. Gdy wrócił z pracy był zaskoczony, że wszystko udało się mi tak szybko załatwić. Od razu sprawdził czy jego programy odbierają dobrze. I odbierały nawet bardzo dobrze.