Press "Enter" to skip to content

Niebezpieczeństwa w pracy – gdzie odbojnice przemysłowe?

Dorota Romańska 0

Mam dość chodzenia do pracy. Nasz szef ma nas gdzieś. Ostatnio komuś uszkodziła się ręka, i jakoś za bardzo się tym nie przejął. Nie mamy blokady lockout, i gość włączył maszynę, i dokonał sobie niezłych uszkodzeń. Szef tylko powiedział na to, że mu przykro, że tak się stało, śmieszne.

Odbojnice przemysłowe – trochę poczucia pewności

odbojnica przemyslowa

Dodatkowo, bariery taśmowe powinny być umieszczone wszędzie, a on to sobie bagatelizuje. Długo mu się ta firma nie utrzyma raczej. Za każdą pomyłkę odcina nam pieniądze z wypłaty. Nieraz sam sobie wyszukuje błędów, i uwierzcie mi, że zawsze, nawet gdy wszystko jest zrobione jak należy, on znajdzie jeden problem. Dużo bezpieczeństwa dałyby chociażby tanie odbojnice przemysłowe. Dzięki temu sobie zaoszczędza. Jak tak zabierze po 100zł każdemu z wypłaty, to już ma spory zarobek. A jest nas około 20 w pracy. Więc ma 2 tysiące na dodatkowe wydatki. Gdybym tylko miał okazję zmienić pracę, od razu bym to zrobił, bez najmniejszego zastanowienia. Niestety, nie jest to takie łatwe. Codziennie popołudniami szukam ogłoszeń w gazecie, lub internecie. Wysyłam zgłoszenia, jednak większość jest bez odzewu. A jak raz byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, to praca wyglądała zupełnie inaczej, niż w ogłoszeniu, i jeszcze na gorszych warunkach. Zarobiłbym o wiele mniej niż tutaj, nawet po odcięciu z wypłaty za te niby błędy. Ludzie oszukują na każdym kroku i wyzyskują pracownika.

Każdy chce na kimś zarobić, a potem nie mamy za co żyć. Wydatków jest wiele, chciałbym teraz na przykład ocieplić dom. Żeby to zrobić muszę wziąć kredyt. Więc muszę pracować tutaj, bo, aby to zrobić, potrzebna jest umowa na stałe. No i takie błędne koło powstaje.