Press "Enter" to skip to content

Nie lubię słońca więc używam rolet

Ola Bednarz 0

Nie wiem, czy jestem jakimś wampirem, czy co, ale po prostu światło dzienne działa na mnie strasznie. Powstają mi jakieś bąble od słońca, opalam się tylko na czerwono, i potem skóra mi strasznie schodzi, a do tego marszczę się mocno nawet w dobrych okularach.

Szczeciński rolety są dla mnie idealne

roletyU siebie w domu mam plisy, które idealnie izolują mnie od nadmiernego nasłonecznienia. Nie lubię też ciepła, więc to dobra opcja, bo przynajmniej w pokoju nie jest gorąco. Już wolę zimę i górskie klimaty. Jak odwiedzam moją mamę, to muszę się trochę namęczyć. Ona ma żaluzje, których raczej nie używa, bo są już trochę zmaltretowane przez czas. Zawsze jest bardzo gorąco u niej w domu, nawet w chłodniejsze dni. Ja to zawsze zakręcam ogrzewanie u siebie, i z wytęsknieniem czekam na jesień. Musze jej poradzić, żeby kupiła sobie chociaż rolety, bo nie da się wytrzymać, jak tak słońce nawala cały dzień i człowiek kroku nie może zrobić, bo jest tak gorąco. Czemu ten nasz Szczecin jest taki słoneczny? Mama na razie nie chciała słyszeć o żadnych zmianach. Mówiła, że to zbędny wydatek, i jej pasuje wszystko tak jak jest, a żaluzje wcale nie muszą być wymieniane, bo działają bardzo dobrze. Na dowód tego chciała mi pokazać, jak szybko je przekręca, i w tym momencie coś się rozsypało, chrupnęło i zsunęły się na podłogę. Tak, super działający sprzęt, pomyślałam sobie. Namówiłam ją dzięki temu, jeszcze tego samego dnia, na zakupy. Oczywiście poczekałyśmy aż się trochę schłodzi, bo ja, taki zimnolub, nie wyjdzie w pełnym słońcu na zakupy.

Zawsze też ubierałam się na czarno, więc było mi już w ogóle ciężko poruszać się w ciągu dnia jak było ciepło. Wybrałyśmy rolety, tak jak mówiłam. Mama była bardzo zadowolona, mimo wcześniejszego braku aprobaty na ten pomysł. Teraz mogę ją odwiedzać bez obaw.

Więcej na temat rolety szczecin – roletyprawobrzeze.pl