Press "Enter" to skip to content

Najodpowiedniejsze sukienki z wysokim stanem

Olaf Niewiadomski 0

Dzisiejsza moda jest tak bogata, że niezależnie od tego, czy preferujemy przede wszystkim klasyczne fasony, seksowne stroje, styl niegrzecznej dziewczyny czy typowej kumpeli, mamy możliwość znalezienia czegoś idealnie dopasowanego do naszych potrzeb.

Dobieramy sukienki z wyższym stanem

sukienka z podwyższonym stanemJednym z ostatnich hitów mody jest sukienka z podwyższonym stanem. Czy nadaje się ona dla każdej kobiety i każda z nas będzie wyglądała w niej dobrze? Bez wątpienia ten krój idealnie nadaje się dla osób szczupłych i wysokich. W przypadku niższych pań może niekorzystnie wpływać na sylwetkę, jeśli niewłaściwie dobierzemy fason. W tym przypadku lepiej zdecydować się na taką długość i krój, który optycznie będzie wydłużać nasze ciało. Jest to bardzo istotne, ponieważ inaczej nie będziemy w niej dobrze wyglądać. Na podwyższony stan powinny uważać w szczególności osoby z nadwagą. W ich przypadku zmiana proporcji ciała będzie jeszcze bardziej zauważalna. Dlatego dobierając odpowiedni krój dla siebie warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspedientek albo robiąc zakupy skonsultować się z kimś jeszcze – na przykład przyjaciółką albo siostra. Każda z nich mając na uwadze nasze dobro, pomoże nam wybrać taki model sukienki, w której będziemy wyglądać doskonale. Jeśli nasz wygląd oceni postronna osoby, znacznie łatwiej będzie jej dostrzec te detale, na które nam się nie udało zwrócić uwagi. A jeżeli wybieramy się same na zakupy, niech będą one robione spokojnie, a nie pod wpływem impulsu.

Niewątpliwie nie należy się bać sukienek z podwyższonym stanem, ponieważ dobrze dobrana pod względem długości oraz kształtu dolnej części sukienki, sprawdzi się niemal w każdym przypadku. Ogromne znaczenie może mieć także kolor oraz wzór. Przy sporej wadze powinnyśmy się ograniczyć do jednolitych i stonowanych kolorów.