Press "Enter" to skip to content

Najlepszy wózek spacerowy

Paweł Bednarek 0

Kompletowanie wyprawki dla malucha jest z pewnością przyjemnym zajęciem dla każdej przyszłej mamy, ale także kosztownym, gdyż trzeba kupić sporo rzeczy. Jednak nie wszystkie musimy nabywać od razu, ponieważ część będzie potrzebna za kilka miesięcy.

Od jakiego wieku jest przeznaczony wózek spacerowy?

wózki spacerowe 4babyW wyprawne na pewno musi się znaleźć łóżeczko ze szczebelkami, zapas ubranek w najmniejszym rozmiarze, smoczki i wózek. Jednak musi to być wózek głęboki, ponieważ od urodzenia aż do momentu, kiedy dziecko nie nauczy się samodzielnie siedzieć, musi być przewożone na płasko. Przeważnie od około szóstego – ósmego miesiąca życia można maluchy bezpiecznie wozić w spacerówkach. Ich wybór wcale prosty nie jest, ponieważ na rynku znajdziemy ich kilkadziesiąt różnych modeli od wielu producentów. Jeżeli zależy nam na lekkim, małym i praktycznym modelu, to najlepsze będą wózki spacerowe 4baby, które ważą zaledwie sześć – siedem kilogramów. Są idealne do użytkowania w mieście, gdzie mamy do pokonania liczne schody, krawężniki czy strome podjazdy. Są wyposażone w doskonałej jakości amortyzatory, mocny nożny hamulec i lekkie, piankowe koła, które doskonale sobie radzą z nierównościami na drodze. Wózki marki 4baby są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i kilku wersjach. Każda z nich posiada praktyczny pojemnik na zakupy pod siedziskiem, rozkładaną budkę, która idealnie chroni malucha przed słońcem, deszczem, wiatrem i chłodem, a także folię przeciwdeszczową. Niektóre spacerówki mają też torby pielęgnacyjne.

Wózek spacerowy marki 4baby jest bardzo przydatny dla każdego malucha, który potrafi już samodzielnie siedzieć. Mama może go w nim zabrać na zakupy, spacer czy wycieczkę, nie martwiąc się, gdzie schowa najpotrzebniejsze rzeczy dla malucha.