Press "Enter" to skip to content

Mycie okien w biurowcach

Dorota Romańska 0

W biurowcach zazwyczaj zatrudnieni są wewnętrzni pracownicy od sprzątania. Jednak zazwyczaj ich liczba jest niewielka, dlatego ciągłe sprzątanie pomieszczeń biurowych zajmuje dużo czasu i nie ma kiedy umyć okien. To dlatego zatrudnia się firmy świadczące takie usługi. Pracują one bardzo wydajnie, dlatego okna myte są w szybkim tempie. Mowa o myciu wewnętrznym, gdyż zazwyczaj ona nie są otwierane, a w budynku pracuje klimatyzacja.

Krakowskie firmy od mycia okien

mycie okien - krakówJeżeli budynek jest w dużej mierze oszklony, mycie okien to prawdziwe przedsięwzięcie. Najlepiej do tego celu zatrudnić firmę, która się tym zajmie. Jeżeli interesuje nas mycie okien – Kraków to dobra lokalizacja do poszukania fachowców. usługa świadczona jest poza godzinami pracy w biurze. Pracownicy firmy pracują wydajnie ze względu na sprzęt jaki wykorzystują. Mowa w tym przypadku o myjkach ciśnieniowych i parowych, dzięki którym możliwe jest szybkie mycie bez smug. Wykorzystuje się do tego skuteczną, lecz bezpieczną chemię. Część firm ma bardzo dużą wydajność również ze względu na zastosowanie myjek automatycznych. Przykleja się je do szkła za pomocą przyssawek, a one poruszają się po nim, jednocześnie wykonując zabiegi czyszczące i konserwujące. Okno jest nabłyszczane i woskowane tak jak samochód, aby przez długi czas nie było widać zanieczyszczeń. Wystarczy myć okna raz na pół roku.

Firmy sprzątające specjalizują się w myciu okien, ponieważ jest to rzecz, która okazuje się być trudniejsza, niż wygląda. Wszystko ze względu na specyfikę szkła. Bardzo łatwo zrobić jest na nim smugi, przez co okno nie wygląda dobrze. W oszklonych budynkach ma to duże znaczenie wizerunkowe. Poza tym zanieczyszczenia blokują drogę światłu i wewnątrz może być dużo ciemniej. Mycie rozjaśni wnętrze.