Press "Enter" to skip to content

Montuję grzejniki kanałowe w mieszkaniach klientów

Maniek Legowski 0

Jestem budowlańcem. Skończyłem technikum ponad dziesięć lat temu. Od tego czasu pracuje w zawodzie i potrafię wykonać wszystko dla klientów. Obecnie wykonuję pracę remontowe w sporym domu w miejscowości Warszawa. Klient wynajął firmę, w której pracuję na dobrych warunkach.

Montaż grzejników kanałowych ważnym zleceniem

grzejniki kanałoweSporo zarobię na tym zleceniu. Klient jest bardzo zamożnych człowiekiem i zależy mu, żeby wszystkie prace były wykonane na najwyższym poziomie. Szef zamawia grzejniki, które montuję od hurtowni. Jak się dowiedziałam, hurtownia hydrauliczna nie dowiozła dzisiaj towaru bo ma jakieś problemy przy produkcji. Musiałem pilnie pojechać do sklepu w okolicy, sklep hydrauliczny na szczęście na stanie miał solidnie wykonywane grzejniki kanałowe, które mieliśmy zamontować. Nasza firma nie może pozwolić sobie na żadne opóźnienia. Grzejniki dekoracyjne miały zostać wykorzystane w salonie i łazience przy sypialnie. Dowiedziałem się, że jak zakupię dodatkowy grzejnik to dostanę spora zniżkę. Nie wiedziałem, że sklep hydrauliczny oferuje takie korzystne promocje swoim klientom. Zadzwoniłem do szefa i prosił, że bym zakupił dodatkowy grzejnik. Grzejnik dekoracyjny zostanie zamontowany dodatkowy w sypialni. Na pewno właściciel się na to zgodzi. Grzejniki, te pięknie się prezentują i będą one pasować do całego wystroju. Grzejniki kanałowe są proste w montażu. Grzejniki kanałowe są szczegółowo opisane w instrukcji, która była do nich dołączona. Ja już mam spore doświadczenie al gdyby ktoś jego nie miał to łatwo poradzi sobie z montażem dzięki tej instrukcji.

Grzejniki dekoracyjne poza ładnym wyglądem pełnią także funkcję grzewczą. Właściciel przystał na dodatkowy grzejnik w sypialnie. Stwierdził, że ten model który wybrałem bardzo mu się podoba. Żona właściciela także była zadowolona z takiego wyboru. Cieszę się, że nie będę miał przestoju w pracy.