Press "Enter" to skip to content

Moja ostatnia impreza firmowa w Łodzi

Paweł Bednarek 0

Nasz szef ostatnio wpadł na świetny pomysł. Ponieważ spisaliśmy się wyjątkowo dobrze, dzięki czemu firma osiągnęła świetne wyniki, chciał nam to wynagrodzić nieco bardziej niż dodatkową premią. Uznał, że najlepszym sposobem będzie zabranie nas na wielką firmową imprezę.

Świetna zabawa na imprezie firmowej

imprezy firmowe organizacja w ŁodziGdy szef powiedział wreszcie dokąd nas zabiera, w pracy wybuchnęła prawdziwa euforia. Okazało się, że praktycznie nikt nie był na wycieczce w Łodzi, dlatego wszyscy chcieli tam jechać z prawdziwą ciekawością. W końcu Łódź była dużym miastem z bogatą historią, więc każdy mógł się czegoś nowego dowiedzieć. Termin został tak dobrany, by każdemu odpowiadał – był to jeden z weekendów. Na miejscu szybko przekonaliśmy się, że gdy potrzebne są imprezy firmowe organizacja w Łodzi stoi na bardzo wysokim poziomie. Rozpakowaliśmy się w hotelu po czym zeszliśmy do restauracji na kolację. Po tym była dla nas przygotowana sala, w której mogliśmy jeść, pić i tańczyć. Wybawiliśmy się tam za wszystkie czasy. Z tego co widziałem, każdy chętnie wstawał od stołu i wychodził na parkiet, by móc zatańczyć. Organizator imprezy przygotował też dla nas wiele ciekawych zabaw, które sprawiły, że zabawa była jeszcze lepsza. Mało kto chciał wychodzić przed czasem – większość z nas świetnie się bawiła aż do czwartej nad ranem. Po wszystkim poszliśmy do pokoi i od razu zasnęliśmy. Byliśmy bardzo weseli i radośni – wiedzieliśmy, że to dopiero pierwszy dzień z weekendu, który będzie pełny podobnych zabaw.

Po powrocie stało się coś bardzo ciekawego – nasza produktywność znacznie wzrosła. Okazało się, że tego typu wyjazdy świetnie działają na ludzi – każdy mógł się odstresować i wrócić do pracy z nową energią. Szef zapowiedział już, że za rok możemy spodziewać się czegoś podobnego. On też świetnie się bawił.