Press "Enter" to skip to content

Moja księgarnia i torby papierowe

Renata Arciszewska 0

Nazywam się Alina i prowadzę własną księgarnie w centrum. Uwielbiam czytać książki, więc tym bardziej ta praca daje mi mnóstwo satysfakcji i przyjemności. Mój mąż Eugeniusz jest biznesmenem i zarabia naprawdę ogromne sumy pieniędzy.

Torby papierowe na książki

torby papieroweNie musiałabym pracować, ale to zajęcie traktuję jako hobby. Mam wielu stałych klientów, którym zawsze pakuje książki w specjalne torby papierowe z nadrukiem, które można jeszcze później wykorzystać, ponieważ są bardzo trwałe i wytrzymałe. Mamy także torby reklamowe, ale w nie pakujemy zawsze książki do sprzedaży wysyłkowej bo i taką księgarnia prowadzi. W zasadzie moim pomysłem było, żeby pakować książki w torby papierowe, ponieważ wydawało mi się, że idealnie pasują właśnie do towaru jaki oferuję. Dziś dzień miałam spokojny i pod koniec zadzwonił do mnie Eugeniusz z informacją, że ma świetnego producenta, który robi torby papierowe i pomyślał od razu o mojej księgarni. Powiedział, że zamówił dla mnie torby foliowe, w które będę mogła pakować drobne książki z ulotkami i kuponami rabatowymi. Mąż zawsze o mnie myśli i zawsze jak ma możliwość, żeby pomóc w mojej pracy albo mi ją ułatwić to tak robi. Z mężem jesteśmy razem już ponad dwadzieścia pięć lat i przyznam, że to są najlepsze lata mojego życia. Mąż na początku był drobnym handlarzem, który sprzedawał jakieś bibeloty na rynku i zawsze pakował je w torby foliowe wszystkim klientom. Był ceniony i dzięki ciężkiej pracy osiągnął sukces. Teraz jest cenionym biznesmenem, o którego względy zabiega wielu producentów i handlowców.

Księgarnię mąż mi kupił, wiedział, że potrzebuję zajęcia i kocham czytać książki, więc to był prezent na dziesiątą rocznicę ślubu. Zawsze chciałam mieć własną księgarnię. Często w niej zostaje tylko po to, żeby poczytać. Ze swej strony polecam poczytać o torbach papierowych na stronie  http://bagprint.com.pl.