Press "Enter" to skip to content

Moja firma podbija rynek zachodni, potrzebny angielski dla firm

Ola Bednarz 0

Moja firma ma siedzibę w warszawie. Pracuję w firmie szkoleniowej od siedmiu lat. Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń różnego rodzaju naszym klientom. Wczoraj dostaliśmy informacje, ze firma planuje podbój klientów zagranicznych.

Angielski dla firm to dobra oferta

angielski dla firmBardzo się ucieszyłam w związku z tym. To będzie szansa na rozwój dla naszej firmy. Jedynie czego się obawiałam to bezpośredniego kontaktu z klientem. Mój język angielki nie był na wysokim poziomie. Radziłam sobie na wakacjach ale nie był to język biznesowy. Mój niemiecki był na poziomie podstawowym i niestety nie dogadałabym się odnośnie ubezpieczeń z nikim. Nasza kierowniczka przygotowała dla nas spotkanie. Karolina wyjaśniła nam jak nasza współpraca z klientami zagranicznymi będzie wyglądał. Nasz właściciel wykupił w szkole językowej angielski dla firma. To samo zrobił z kursem niemieckiego. Szkoła języka niemieckiego będzie skierowana dla osób, które lepiej czuja się w tym języku. Szkoła języka angielskiego będzie natomiast dotyczyła osoby, które wybiorą angielski. Angielski dla firm, to oferta skierowana bezpośrednio dla zakładu pracy. My jako pracownicy nie będziemy z tego tytuły ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Szybki kurs angielskiego będzie skierowany dla chętnych, którzy mają świadomość, ze ich angielski wymaga jedynie odświeżenia. Nasza firma i zajęcia będą odbywać się w miejscowości Bydgoszcz. Szkoła językowa jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania więc po zajęciach będę miała blisko do domu. Kierowniczka zaznaczyła, że współpraca z klientami zagranicznymi będzie dopiero za około pół roku.

Teraz mamy czas żeby podnieść umiejętności językowe. ja oczywiście zdecydowałam się na angielski. Niemiecki nigdy misie nie podobał. Nie mogłabym na co dzień pracować używając tego języka.

Więcej na stronie http://speakfast.eu