Press "Enter" to skip to content

Moie dzieci i ich grzejnik kanałowy jako prezent

Dorota Romańska 0

Mam niesamowite dzieci. W momencie kiedy się tego najmniej spodziewam, potrafią przyjść mi z pomocą i rozwiązaniem mojego problemu. W tą zimę borykaliśmy się z mężem bardzo dużym problemem. Mianowicie chodzi o nic innego jak po prostu grzejniki.

Grzejnik kanałowy to naprawdę świetny pomysł!

grzejnik kanałowy

Na wiosnę planowaliśmy je wymienić. Niestety wiązało się to z dużymi kosztami. Moje dzieciaki o tym wiedziały i postanowiły nam po prostu to zakupić w ramach prezentu. Do salonu wybrali nam grzejniki dekoracyjne. Nie wiedziałam, że istnieje w ogóle takie rozwiązanie. Nasze grzejniki ozdobne są od włoskiego producenta. Mają prostą, klasyczną formę. Konkretnie są to grzejniki verano. Teraz dużym problemem była dla nas łazienka. Na szczęście moja córka znalazła na to sposób wybrała grzejniki zehnder. Tanie, estetyczne, wydajne i bardzo, ale to bardzo dobrze grzejące. Są to tak zwane grzejniki kanałowe. Dzięki swojej formule zapewniają bardzo dużo ciepła, ale jednocześnie nie zabierają nam bardzo cennego miejsca. Polecam zwłaszcza tym, którzy mieszkają w małych, ciasnych blokach. My wybraliśmy taką słupkowatą formę. Zaoszczędziliśmy bardzo dużo miejsca i usytuowaliśmy go w górnej pozycji w łazience. Przy szafce. Teoretycznie nie trzeba go zasłaniać, ale dodatkowo, jest osłonięty przez naszą szafeczkę na drobiazgi – typu kosmetyki, ręczniki, bielizna łazienkowa. Do salonu nasze dzieci zaproponowały nam zastosować grzejniki irsap. Co ciekawe nie wydaliśmy całkowitej kwoty jaką planowaliśmy, a zaoszczędziliśmy aż czterdzieści procent. Naprawdę bardzo dobrze obmyśliły to nasze dzieci. Bez nich nie dalibyśmy kompletnie rady. Z zaoszczędzonych pieniędzy zakupiliśmy sobie nowe łóżko i odmalowaliśmy naszą sypialnię. Postawiliśmy tym razem na kolor beżowy, a musicie wiedzieć, że wcześniej był pomarańczowy – bardziej chyba nawet łososiowy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Łózko jakie kupiliśmy jest w typowym stylu retro. Oboje bardzo lubimy ten styl. Jeżeli chodzi o funkcjonowanie tych grzejników, to mieliśmy okazję przetestować to już. Są niezawodne.

Przy wyborze znacznie pomogła im storna – www.technikadesign.pl