Press "Enter" to skip to content

Moi znajomi budują mi dom z dachem z trzciny

Monika Zezik 0

Kupiłem ziemię poza miastem. Zawsze to było moje marzenie. Chciałem zbudować dom żeby mieć ogród i móc zbudować gołębnik. Budowlańcy których zatrudniłem są moimi znajomymi z osiedla. Kiedyś razem się bawiliśmy i spędzaliśmy czas na przy różnych grach. Budowlańcy dużo mi doradzają.

Karol doradza mi dach z trzciny

dach z trzcinyMają spore doświadczenie i wiedzą na co zwracać uwagę w trakcie budowy. Zamawiają także od najlepszych producentów materiały, które wykorzystują w trakcie pracy. Za dwa tygodnie zabierają się za dach. Karol doradza mi dach z trzciny. Przygotowując projekt nie wiedziałem, ze istnieje takie rozwiązanie. Projektant mnie o tym nie informował. Dachy ze strzechy to teraz podobno bardzo ceniona technologia. Dach z trzciny jest bardzo estetyczny i wytrzymał na różne warunki atmosferyczne. Dachy kryte strzechą są dosyć drogie. Moi znajomi mają jednak dostęp i dzięki temu, że prowadzą firmę mogą zamawiać towary z wysokimi zniżkami. Znajomi budują mi dom n prawdę po kosztach. Jestem im za to wdzięczni. Ja jako informatyk dbam o ich stronę firmową i zawsze mogą na mnie liczyć w różnych sprawach osobistych. Postanowiłem także zbudować altanę w ogrodzie. Altany z trzciny widziałem ostatnio w magazynie budowlanym. Ich cena nie jest bardzo wysoka. Trzcina, która jest wykorzystana do budowy jest zabezpieczona w specjalny sposób, dzięki temu jest odporna nawet na ogień. Warto dodatkowo zainwestować w to rozwiązanie altany kryte strzechą szybko się wykonuje.

Czas realizacji jest krótki i pracownicy nie mają większych problemów z montażem na działce u klienta. Moi znajomi zamówili już trzcinę. Dzisiaj firma ją doręczyła na moją działkę. Dach z trzciny ma być gotowy za trzy tygodnie. Wolę żeby znajomi robili go nawet wolniej ale żeby został przygotowany prawidłowo.

Więcej o dachach z trzciny można przeczytać na: www.trzcinomania.pl