Press "Enter" to skip to content

Mistrzostwa w tenisie dla warszawskiej szkoły

Paweł Bednarek 0

W ubiegły weekend odbyły się ogólnopolskie mistrzostwa dzieci w tenisie. Wzięło w nich udział blisko trzystu młodych zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Rywalizowano o indywidualne tytuły,o tytuł w deblu oraz o tytuł najlepszej szkoły tenisa w Polsce. Nie zabrakło też widzów na trybunach, a wśród nich kliku gwiazd światowego formatu. 

Młodzi tenisiści walczyli o zwycięstwo 

warszawska szkoła tenisaNic nie wzbudza tak ogromnych emocji, jak rywalizacja sportowa. Emocje sięgają zenitu szczególnie wtedy, jak na oczach wszystkich o tryumf walczy nasze dziecko. Okazje to takich przeżyć mieli ostatni rodzice najmłodszych graczy tenisa, startujących w Mistrzostwach Polski Dzieci, które odbyły się w Krakowie. Blisko trzystu zawodników, setki kibiców na trybunach, oraz profesjonalna oprawa wraz z ekipami telewizyjnymi podniosły mocno rangę wydarzenia. Wśród widzów pojawili sie najwięksi idole młodych sportowców- Agnieszka Radwańska oraz Łukasz Kubot. Wywołało to wielką furorę i wolnym czasie ustawiały się do nich kolejki po zdjecia i autografy. Wracając do rywalizacji sportowej, wyniki indywiudualne w poszczególnych kategoriach wiekowych można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej mistrzostw. W rywalizacji szkół natomiast, zwyciężyła warszawska szkoła tenisa, której członkowie dostali w nagrodę wyjazd wraz z noclegiem na tegoroczny Turniej Rolanada Garrosa we Francji. Będzie to na pewno niesamowite przeżycie dla młodych zawodników, móc zobaczyć najlepszych na świecie w akcji. 

Dziecięce mistrzostwa w tenisie mają swój niepowtarzalny urok. Zachwycić się można młodym zawodnikami, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do uprawianego przez siebie sportu. Trzymamy kciuki, aby każdy z nich odnosił duże sukcesy w tej dyscyplinie, godnie reprezentując nasz kraj.