Press "Enter" to skip to content

Miękkie poduszki na zamówienie dla siostry

Maniek Legowski 0

 

Moja siostra niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania. I w tym tygodniu organizuje imprezę w związku z tym bo już skończyła się urządzać. Cieszę się bardzo że ma to już za sobą tylko ja wiem, że muszę coś siostrze kupić na to mieszkanie.

Miękkie poduszki na zamówienie na prezent

miękkie poduszki na zamówienieWiem, że ona z wielka starannością podchodziła do zakupy nawet najmniej istotnych rzeczy. Także chciałabym kupić jej coś co będzie jej pasowało a to przecież nie będzie proste. Zadzwoniłam więc do jej męża i spytałam się jego co byłoby najlepszym prezentem na nowe mieszkanie. Bowiem bardzo zależy mi na tym żeby się to coś podobało i przydało. Szwagier powiedział mi, że jeszcze nie zdążyli kupić poduszek do sypialni takich ozdobnych. I, że siostra chciała żeby te poduszki były w kolorze kawy z mlekiem. Pomyślałam, że to świetny pomysł i że zamówię dla niej poduszki. Pewnie będzie zaskoczona z tego powodu i domyśli się, że powiedział mi szwagier co jest im potrzebne ale co tam. W internecie znalazłam miękkie poduszki na zamówienie, które były w takim kolorze jaki chciała mieć siostra. Poduszki prezentowały się dobrze a do tego miały dobrą cenę. Dlatego też nie zastanawiałam się zbyt długo i je zamówiłam. Zamówiłam poduszki różnej wielkości żeby mogła sobie ułożyć je w sypialni w ciekawy sposób. W tym sklepie internetowym można było zamówić poduszki w takim rozmiarze jakim się tylko chciało. Gdy przyszły od razu mi się spodobały.

Wiedziałam też, że na pewno przypadną do gustu moje siostrze. Bo poduszki te były tak ładne i miękkie w dotyku, że nie było innej opcji. Zapakowałam je ładnie i poszłam do siostry. Gdy je otworzyła powiedziała, że to są najładniejsze poduszki jakie widziała. I, że są takie miękkie, że na nich będzie się na pewno dobrze odpoczywało.