Press "Enter" to skip to content

Męski wypad na mazury czyli czarter jachtów

Ola Bednarz 0

Mój mąż zawsze co roku wyjeżdża gdzieś na parę dni ze swoimi przyjaciółmi. W sumie nigdy nie mam nic przeciwko tym wyjazdom. Zresztą ja także wyjeżdżam ze swoimi przyjaciółkami i to częściej niż raz w roku.

Czarter jachtów to wspaniała przygoda

czarter jachtówDlatego też nie robię żadnych problemów i wymówek mężowi gdy sam chce wyjechać. W sumie zawsze wyjeżdżają w tym samym składzie od lat.Zawsze jadą gdzieś nad wodę bo niektórzy lubią łowić ryby inni żeglować. W sumie są to takie męskie atrakcje, które mi za bardzo nie pasują. Ja na przykład nie wyobrażam jechać sobie gdzieś odpocząć i wstawać nad ranem na ryby. Nie wiem czy miałabym z tego jakąkolwiek przyjemność. W tym roku jadą na mazury. Jeden z kolegów męża zrobił czarter jachtów na jednym z jezior. W sumie ten czarter jachtów motorowych to na pewno będzie wspaniała przygoda. Zresztą myślę, że mi również coś takiego by się spodobało. Oczywiście gdybym to ja pojechała z przyjaciółkami to musiał by być czarter bez patentu a mąż z kolegami mają patenty.W sumie z tego co mówił mi mąż ten wynajem jachtów jest naprawdę bardzo fajną sprawą. Podekscytowany całą wyprawą pokazywał mi zdjęcia jachtów. Zresztą oni planują z tego jachtu skakać do wody i nurkować. No w sumie ja wolałabym opalanie. Ale wiadomo, że mężczyźni wolą jednak trochę inaczej spędzać czas wolny. W sumie porozmawiam z przyjaciółkami i może my następnym razem także pojedziemy na mazury i wynajmiemy sobie jachty. Mąż wyjeżdża już za tydzień i wtedy niestety przez parę dni będę musiała zostać sama z dziećmi. Jednak są na tyle duże, że nie jest to już tak wielki problem jak było kiedyś.

Cieszę się natomiast z tego, że mąż odpocznie trochę od pracy i od domowych problemów. zawsze jest dobrze spojrzeć na wszystko z boku i trochę zdystansować. A tydzień po mężu ja pojadę gdzieś z koleżankami.

Więcej o tym na stronie mazurwind.pl