Press "Enter" to skip to content

Mama załatwiła mi pracę przy kompleksowym organizowaniu imprez

Ola Bednarz 0

Poszukuję pracy na wakacje. Aktualnie jestem studentką dzienną i mam wolny okres. Chciałabym sobie dorobić trochę pieniędzy na swoje wydatki. Moja mam pracuje w firmie, która zajmuje się organizacją imprez.

Obsługa imprez i zadowolenie klientów

kompleksowa obsługa imprezMama ma podpytać szefowej czy nie potrzebuje kogoś do pomocy. Mieszkam w miejscowości Kraków i ofert pracy jest nawet sporo. Jednak wiele firm szuka pracowników na stałe. Ja niestety nie mam takiej możliwości. Nie chciałabym pracować w restauracji. Interesuje mnie najbardziej praca w biurze. Mama dzwoniła do mnie po godzinie dziesiątej. Ja zdarzyłam wstać i zjeść śniadanie. Mam na dwunastą podjechać do niej do biura. Jej szefowa będzie miała dla mnie pracę. Organizacja imprez firmowych wykonywana przez mamy firmę jest bardzo dobrze oceniane. Ostatnio nawet był artykuł w gazecie o firmie, w której pracuje moja mama. Jej firma przygotowywała ważna konferencje. Obsługa techniczna konferencji została wyróżniona przez środowisko. Dzięki temu artykułowi firma zyskała darmowa reklamę i od tamtej pory ma jeszcze więcej zleceń. Szefowa na rozmowę powiedziała, ze kompleksowa obsługa imprez i wesel jest dla firmy najważniejsza. Firma stara się zapewnić żeby każda impreza była wyjątkowa. Wczoraj dostała zlecenie na organizacje bankietu. Obsługa bankietów jest dosyć prosta. To będzie moje pierwsze zlecenie. Nie będę organizowała tego sama ale z mamą. Mama poprosiła mnie żebym wymyśliła atrakcje dla dzieci, których będzie sporo na tym bankiecie. Minigolf przyszedł mi do głowy. Muszę zorientować się ile będzie kosztował wynajem. Musimy z mama przygotować dokładny kosztorys.

Obsługa bankietów musi brać pod uwagę wiele czynników. Każda osoba, musi być zadowolona. To jest bardzo ważne dla firmy. Praca bardzo mi się podoba. Cieszę się, że będę mogła sobie w wakacje dorobić.