Press "Enter" to skip to content

Mama szyjąca modne sukienki wyjściowe

Renata Arciszewska 0

Wiele osób kupuje sobie ubrania w różnych galeriach i drogich sklepach. Wydają całe swoje wypłaty i oszczędności. Moje koleżanki całe kieszonkowe przeznaczały na najmodniejsze ubrania czy sukienki wyjściowe by były na czasie.

Modne sukienki wyjściowe jak marzenie

sukienki wyjścioweRozumiałam to, że chcą być trendy, jednak ja muszę powiedzieć, że mam wielkie szczęście. Nie muszę wydawać kroci na zakupy. Moja mama jest najlepszą krawcową pod słońcem. Szyje modne sukienki wyjściowe i różne inne, wszystkie jakie mogłabym sobie zamarzyć. Nie tylko sukienki, mam od niej spodnie, bluzki, i tak dalej. Nie ma w tym żadnego problemu. Ja robię sobie różne projekty, zastanawiam się nad materiałem, jaki byłby najlepszy do danej rzeczy i później wybieram się do sklepu z materiałami. Tam kupuję odpowiednią ilość i idę z tym do mamy. Ona jak ma wolny czas, to odpala maszynę i wedle projektu robi to, o co ją proszę. Mama jest jak czarodziejka, lub jakaś wróżka. Ze skrawka materiału potrafi zrobić cuda i dzięki niej, mam rzeczy, których nie ma nikt inny, bo nie dostanie ich w zwykłych sieciówkach. Kiedyś szyła mi kompleciki dziecięce które uwielbiałam. Lubię być oryginalna, i posiadanie takich samych ubrań jak każdy mnie nie bawi. Cieszę się, że moja mama jest krawcową, bo dzięki temu mam same wspaniałości. Mama szyje dla różnych butików i sklepów. Ostatnio zrobiła nam dwie takie same sukienki mama, córka, chodziły w tych samych. To było świetne na obiedzie u babci. Babcia była zachwycona tą stylizacją. Wyglądałyśmy jak siostry. Mama strasznie odmłodniała w tej kreacji. Czasem można trochę zaszaleć i ubrać się tak samo.

Zwłaszcza na obiadkach u babci. Nasza babcia też była krawcową, ten fach jest w naszej rodzinie przechodni. Może i ja kiedyś przejmę rolę mamy i też będę zajmowała się szyciem? Kto wie, na pewno jakby mi się udało tak szyć jak mama, to byłabym zadowolona.