Press "Enter" to skip to content

Mama przygotowuje prezentację z muzyką dla studentów

Ola Bednarz 0

Mama pracuje na uczelni. Postanowiła przygotować dla swoich studentów wykład inny niż do tej pory zazwyczaj prezentacje są zwyczajne i dla studentów mało ciekawe. Mama przeczytała ciekawy artykuł o wykładach zagranicą.

Muzyka do prezentacji jest dopasowana

muzyka do prezentacjiPostanowiła skorzystać z tego pomysłu. Zalogowała się na royalty musić. Royalty free music to portal, z którego można korzystać po wpłaceniu jednorazowej kwoty z muzyki. Muzyka może być dobierana do różnych projektów. Muzyka do filmów jest często wykorzystywana z tej strony. Mama sporo o tym czytała. W artykule były też informację o reklamach. Muzyka do reklamy musi być całkiem inna niż do filmu. Jest zazwyczaj krótka i bardzo żywa. Musi zainteresować potencjalnego klienta do zakupu towaru. Może być również bardziej spokojna, romantyczna jeśli reklamowany przedmiot tego wymaga. Muzyka do reklamy dobierana jest odpowiednio do prezentowanego produktu. Mama postanowiła przygotować prezentacje z muzyką. Odpowiednia muzyka do prezentacji jest dostosowana i można korzystać już z polecanych utworów. Można także sobie samemu coś ściągnąć i dopasować do swojego materiału. Liczy się inwencja i każda osoba sama może zadecydować jak jego prezentacja będzie wyglądała. Bank muzyki to bardzo pożyteczna strona. Mama pokazała mi artykuł i nawet nie wiedziałam, że bank muzyki jest aż tak popularny za granicą. Kiedy ja byłam studentka nikt w taki sposób nie przygotowywał dla nas wykładów. Uważam, że pomysł jest na prawdę dobry i może przyciągnąć uwagę studentów. Mama zawsze stara się prowadzić swoje wykłady w inny sposób niż pozostali profesorowie. Za swoje starania jest doceniana przez studentów.

Mama opłaciła już potrzebna kwotę do korzystania ze strony internetowej. Sama kiedyś na pewno skorzystam z tego pomysłu i jak będę musiała przygotować jakąś prezentację do zrobię ją razem z muzyką.