Press "Enter" to skip to content

Mam zorganizować targi z agregatami chłodniczymi

Ola Bednarz 0

Do pracy przyjęłam się niedawno, ale mam naprawdę dużo obowiązków, z którymi radzę sobie samodzielnie. Rzadko kiedy proszę o pomoc i staram się do wszystkiego podejść na własną rękę.

Agregaty chłodnicze różnego rodzaju

agregaty chłodniczeJest to bardzo cenione przez prezesa, który już po tygodniu mojej pracy powiedział, że jest bardzo zadowolony z mojej pracy i jak tak dalej pójdzie to na pewno dostanę umowę na stałe. Jakiś czas temu dowiedziałam się, że mam organizować targi handlowe, na których mają pojawić się urządzenia chłodnicze oraz różnego rodzaju wyposażenia dla sklepów i magazynów. To bardzo poważne przedsięwzięcie, ale prezes uznał, że na pewno sobie doskonale poradzę i mi przydzielił organizację tych targów. Nie ukrywam, że miałam lekkie obawy, ponieważ nie byłam pewna, czy sama sobie ze wszystkim poradzę, ale nie chciałam zawieść szefa, dlatego bardzo starannie zajęłam się tym tematem. Uwzględniłam w projekcie drzwi chłodnicze oraz wszelkie dostępne najlepszej jakości agregaty chłodnicze. Kiedy wprowadziłam już wszystkie urządzenia chłodnicze to zabrałam się za pozostałe artykuły. Uznałam, że nawet oprogramowanie dla magazynu jest doskonałym wyborem na takie targi, bo skoro ma się również znaleźć wyposażenie magazynu, to nie mogłam tego pominąć. Prezes pod koniec tygodnia poprosił, abym przedstawiła mu efekty swojej pracy. Na początku przedstawiłam urządzenia chłodnicze, które wybrałam i szef stwierdził, że drzwi chłodnicze są bardzo ważne i dobrze, że również je wzięłam pod uwagę. Nie znam się na tym, dlatego to zadanie wydało mi się tak trudne. Jak się okazało, poradziłam sobie doskonale.

Prezes mnie pochwalił i uznał, że nie ma dla mnie zadania, którego nie byłabym w stanie wykonać. Na targi zapisało się wielu przedsiębiorców. Uznałam to zadanie za swój ogromny sukces zawodowy.