Press "Enter" to skip to content

Magazyn z opakowaniami kartonowymi i kopertami

Olaf Niewiadomski 0

Pracujemy na dwie zmiany, ponieważ jest tak dużo obowiązków, że nie dalibyśmy rady inaczej. W naszym magazynie zatrudnionych jest ponad pięćdziesiąt osób i każdy z nas na przydzielone konkretne obowiązki. Ja odpowiadam za wydawanie produktów z naszego magazynu.

Praktyczne koperty foliowe

koperty folioweZawsze pracownik przychodzi ze zleceniem, które jest zaakceptowane przez dział księgowy i na jego podstawie wydaję z magazynu opakowania kartonowe we wskazanej ilości czy koperty foliowe. Za dostawy w naszym magazynie odpowiedzialny jest Roman, który układa wszystkie kartony fasonowe we wskazanym miejscu. Czasami jak nie wpadają do mnie zlecenia na wydanie produktów to pomagam Romkowi przy dostawie. Czasami zaś on pomaga mi w moich obowiązkach. Wczoraj wpadła do nas Jola, która chciała wziąć z magazynu tamy pakowe dla swojego działu. Jest okres świąteczny i u niej w dziale to jest nawał pracy. Dałem jej także solidne koperty foliowe, o które prosiła ale nie rozmawialiśmy tym razem, bo Jola nie miała w ogóle wolnego czasu. Lubię ją, bo zawsze zbiera zamówienie i przychodzi raz dziennie. Nie lata do nas jak co niektórzy po kilkanaście razy, bo zapomnieli, że woreczki strunowe się skończyły. Ja jestem rozliczany za wszystkie opakowania kartonowe, które wydałem. Zbieram od pracowników wszystkie zlecenia i na ich podstawie jestem rozliczany. Nigdy nie było sytuacji, by jakieś koperty foliowe się nie zgadzały.

Jestem uważny i zawsze każde zamówienie szczegółowo sprawdzam a koperty bąbelkowe to nawet po dwa razy liczę, żeby mieć pewność, że nie zaszła żadna pomyłka. Praca jest fajna i mi się podoba. Z kierownikiem też się dogadujemy wszyscy i jest u nas fajna atmosfera. Niebawem będzie szukał jakiegoś zastępcy i odbędzie się rekrutacja wewnętrzna. Wezmę w niej na pewno udział.