Press "Enter" to skip to content

Lustra dekoracyjne, które podbijają serca kobiet

Maniek Legowski 0

Wiadomo, że po mieszkaniu widać, czy mieszka w nim kobieta – różni się bowiem wystrojem. Zazwyczaj w mieszkaniach, w których mieszka kobieta, jest o wiele więcej dekoracji. Mężczyźni również lubią estetyczne wnętrza, ale zdaje się, że bardziej proste i nastawione na to, aby były praktyczne.

Lustra dekoracyjne specjalnie dla dziewczyn

lustra dekoracyjneKobiety zaś uwielbiają wszelkiego rodzaju dodatki – czy to pudełka ozdobne, czy lustra dekoracyjne. Ostatnio postanowiłam sprawdzić to, co najczęściej się teraz sprzedaje w sklepach meblowych, czyli jaki styl dominuje obecnie. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową następujące hasło: „dekoracje do domu”. Wybrałam sobie kilka opcji z wyników, które mi się pokazały, po czym zaczęłam buszować po sklepach. Szczególnie spodobał mi się jeden sklep internetowy. Absolutnym hitem okazują się meble Shabby Chic, które rozchodzą się niemalże jak świeże bułeczki. Widziałam wiele ciekawych aranżacji z ich użyciem, to prawda, ale nie wiedziałam, że ludzie tak bardzo zapragnęli urządzić swoje mieszkania w identycznym stylu. Właściwie się nie dziwię, głównie kupują je kobiety albo małżeństwa, dla swoich nastoletnich córek. Meble są piękne i delikatne, naprawdę zwracają na siebie uwagę. Dodatkowo hitem są lampy w stylu prowansalskim, choć te zachwycają mnie w znacznie mniejszym stopniu. Widzę w nich jednak ogromny potencjał – w połączeniu z dobrze dobranymi meblami oraz lustrami mogą okazać się zaskakująco dobrze dopasowane do wnętrza.

Wszystko zależy od otoczenia. W specjalnie zaprojektowanym mieszkaniu liczy się każdy szczegół – każdy kwiatek w doniczce, który stoi na parapecie. Warto o tym wiedzieć, bo łatwo jest przesadzić z ilością dodatków, a wtedy wnętrze wydaje się zagracone i znacznie mniejsze. Lepiej chyba, aby pokój (zwłaszcza mały) sprawiał optyczne wrażenie przestronniejszego, dzięki mniejszej ilości wzorków i dodatków.