Press "Enter" to skip to content

Luksusowy sklep z sukniami wieczorowymi

Paweł Bednarek 0

Kiedy zbliżał się termin mojej zabawy maturalnej, zaczynałam się coraz bardziej denerwować. Nigdy nie myślałam, że będzie to dla mnie aż tak ogromny stres. Trzeba było nakręcić film studniówkowy, wybrać sobie partnera i ćwiczyć z nim taniec rozpoczynający bal. Ważną kwestią był też wybór odpowiedniej kreacji, bo chciałam mieć coś wyjątkowego.

Sukienka wieczorowa na studniówkę

dobry sklep z sukienkami wieczorowymiMoje koleżanki to już od początku roku szkolnego opowiadały o swoich kreacjach, pokazywały swoje inspiracje na zdjęciach w telefonie i chwaliły się, skąd zamawiają sukienki i ile za nie płacą. Ja również planowałam wyjść w czymś wyszukanym, jednak nie miałam potrzeby, żeby każdemu to ogłaszać. Znalazłam dobry sklep z sukienkami wieczorowymi, o którym istnieniu moje koleżanki ze szkoły nie miały pojęcia. Wiedziałam, bo robiły sobie spis wszystkich sklepów z sukienkami i tego miedzy nimi nie było. Ucieszyłam się, ponieważ chciałam mieć sukienkę w zupełnie innym kolorze i kroju niż one. Ceniłam sobie ponad wszystko oryginalność. Moja mama o tym wiedziała, dlatego, gdy pokazałam jej ten sklep, uznała, że to idealne miejsce dla mnie. Można tam było znaleźć suknię w stylu wieczorowym, które były nawet odrobinę retro. Zawsze marzyłam o sukience podobnej jak w filmach romantycznych, które układałyby się kaskadą składającą się z kilku warstw. Po długim zastanawianiu się, wybrałam czerwoną sukienkę z połyskliwego materiału, z różą na prawym ramieniu.

Byłam taka szczęśliwa, gdy okazało się, że czerwona sukienka pasuje i do mojej karnacji i do koloru włosów. Wyglądałam w niej idealnie. Mama na szybko spięła mi koka w przymierzalni i zobaczyłam zupełnie inną osobę w lustrze. Taką dorosłą damę. Sukienka oczywiście stała się krzykiem mody na naszej studniówce, każdemu się podobała.