Press "Enter" to skip to content

Logona – naturalne kosmetyki

Zosia Moszka 0

Z problemami z cerą walczę już od okresu dojrzewania, i choć miałam momenty kiedy moja twarz wyglądała względnie dobrze, to po jakimś czasie niedoskonałości powracały ze zdwojoną siłą, a ja nie mogłam nic na to poradzić. Niestety nawet kilkukrotne wizyty u dermatologa, już kiedy dorosłam, nic nie dały. W końcu w Internecie natrafiłam na forum o kosmetykach naturalnych. Postanowiłam spróbować.

Kosmetyki Logona pomogły mojej skórze

logona sklep onlineKiedy na forum przeczytałam, że problemem może być po prostu uczulenie mojej skóry na pewne składniki kremów pomyślałam, że to byłoby zbyt proste. Ale nie miałam nic do stracenia zdecydowałam się na kupno kilku naturalnych kosmetyków. Zaczęłam poszukiwania i tak trafiłam na Logona sklep online, w którym znalazłam dokładnie to czego potrzebowałam. Na początku wypróbowałam krem do twarzy na noc i już po pierwszym miesiącu używania stwierdziłam, że moja skóra (po tym jak się obudzę) wygląda całkiem dobrze, jest dobrze nawilżona i zdrowo napięta. Gorzej, że w czasie dnia stawała się znów szara i brzydka. Postanowiłam kupić więc jeszcze krem na dzień i pod oczy i kilka innych kosmetyków. Nie żałuję, bo rezultaty zauważyłam bardzo szybko – moja skóra zaczęła wyglądać z dnia na dzień coraz zdrowiej, a nowe pryszcze z czasem zupełnie przestały się pojawiać, co było dla mnie najważniejsze.

Jestem bardzo zadowolona z obecnego stanu mojej cery, który utrzymuje się już tak samo dobrze przez ostatni rok. Jestem pewna, że pomogła mi zmiana pielęgnacji i zmiana sztucznych składników w większości kremów na kosmetyki naturalne, które mnie nie uczulają, tylko sprawiają, że moja skóra jest wolna od niedoskonałości i promienna. Czuję się naprawdę dobrze również psychicznie – z piękną skórą jestem pewniejsza siebie.