Press "Enter" to skip to content

Kupno najlepszej balustrady

Justyna Zawicka 0

 

Mój kolega jakiś czas temu wybudował sobie dom. Ten dom zbudował bez kredytu także nie zbudował go w rok ale w kilka lat. Po prostu gdy odłożył jakąś większą kwotę gotówki to wtedy był robione następny etap budowy. W tym wszystkim pomagali mu jego rodzice. 

Kolega zamawia nową balustradę do schodów

balustrady z MyślenicKolega miał gdzie mieszkać także też jakoś zbytnio się z tym kończeniem domu nie śpieszył. Za to robił wszystko tak jak chciał nie ograniczał się z niczym. Projektował dom typowo pod siebie. Widziałam na przykład jak wybierał balustrady bo akurat towarzyszyłam mu wtedy. Spytała się mnie czy nie pojadę z nim do kowala doradzić mu w sprawie tych balustrad. Kolega miał już zrobione bardzo ładne kamienne schody na piętro domu tylko jeszcze brakowało mu do tego wszystkiego jakiejś wyjątkowej balustrady. Najlepsze są balustrady z Myślenic i tam też pojechaliśmy. Na miejscu okazało się, że kowal jest w stanie zrobić praktycznie wszystko to co kolega będzie chciał. Po prostu jest to dobry kowal z długoletnim doświadczeniem i chyba nic go już nie zdziwi. Kolega przejrzał kilka razy katalog z różnymi balustradami i wybrał w sumie chyba najbardziej standardową. Długo się nad nią zastanawiał jednak doszedł do wniosku, że te schody są już przecież bardzo widoczne. A jeśli do tego balustrada będzie jakaś bardzo zdobiona to będzie się to za bardzo rzucało w oczy. I ja się z tym jak najbardziej zgodziłam. Także kowal przyjął zamówienie na balustradę i wziął od kolegi zaliczkę.

Ogólnie myślałam, że taka balustrada będzie kosztowała więcej. Jednak okazało się, że całość nie wyjdzie bardzo dużo. Kowal za dwa tygodnie przywiózł i zamontował tą balustradę. Gdy wszystko było skończone przyszłam zobaczyć jak balustrada się prezentuje. I wygląda ze schodami bardzo dobrze.