Press "Enter" to skip to content

Kupno domu z bali pod klucz

Ola Bednarz 0

Z mężem doszliśmy do wniosku, że zamiast mieszkania postawimy sobie domek. Oczywiście mi podobały się małe domy z bali a mężowi duże. Długo trwało nim przekonałam męża do tego żebyśmy lepiej kupili mały domek.

Domy z bali pod klucz i projekty w internecie

domy z bali pod kluczWiadomo, że mały domek to też mniejsza powierzchnia do ogrzania i ogólnie mniejsze opłaty. Taki mały domek będzie także kosztował mniej jeśli chodzi o same postawienie go. Mąż uważał jednak , że gdy będziemy mieć dzieci to może być w nim trochę ciasno. No ja wcale tak nie uważam.Wcześniej mąż był za mieszkaniem w bloku i tam wyobrażał sobie jakoś mieszkać z dziećmi a w domku, który będzie miał większą powierzchnię od mieszkania już nie. Ja na pewno nie zgodzę się na jakiś duży dom. Już prędzej będę chciała kupić mieszkanie. Te gotowe domy z bali pod klucz, które nam się podobają widzieliśmy w internecie. Mąż w końcu dał sobie przetłumaczyć, że domy drewniane z bali będą dla nas lepsze mniejsze. Po prostu na takie duże domy drewniane pod klucz nas nie stać. W internecie znaleźliśmy projekt, który najbardziej nam odpowiadał. Były tam oczywiście różne domy z bali całoroczne jednak jeden spodobał się nam od razu. Także jego cena była dla nas do przyjęcia. Działkę kupiliśmy już dużo wcześniej w bardzo ładnej okolicy. Tak naprawdę to w tym miejscu, w którym kupiliśmy działkę chyba my jedyni będziemy mieli domek drewniany. Wszyscy mają dookoła domki murowane. Mi murowane także się podobają. Jednak uważam, że domki drewniane mają swój klimat, którego domek murowany jednak nie ma.

Zresztą drewno pięknie pachnie i jeśli się o nie dba to wygląda cały czas równie pięknie. Także świetnie przepuszcza powietrze dzięki czemu gdy jest ciepło w domku drewnianym nigdy nie panują upały a to dla mnie także jest bardzo ważne.Ten dom zamówimy przez internet.