Press "Enter" to skip to content

Kupienie do biura porządnej niszczarki

lucynas 0

W firmie zajmowałam się całą dokumentacją, do której, oczywiście poza prezesem, jako jedyna miałam wgląd. Mój gabinet był zamykany na klucz, bo nikt niepowołany nigdy nie mógł dostać się do środka. Stare dokumenty sukcesywnie były niszczone i robiłam to osobiście. 

Częste korzystanie z niszczarki w biurze 

niszczarka tarnator c1 do biuraNazbierało mi się sporo dokumentów, które były już niekatulane, jednak zawierały dane osobowe klientów. Nie mogłam ich podrzeć i wyrzucić. Zresztą zajęłoby to mi zbyt wiele czasu, a zdecydowanie nim nie dysponowałam. Poszłam w tej sprawie do prezesa, ponieważ potrzebna była mi profesjonalna niszczarka, żeby nigdzie nie wyciekły dane klientów. Poprawnie dokumenty mogłam zniszczyć tylko w taki sposób. Prezes od razu wyraził zgodę na kupno niszczarki, tylko kazał mi wybrać model. Oferty już w międzyczasie zdążyłam sobie przejrzeć i wiedziałam, że dla mnie najlepsza będzie niszczarka Tarnator c1 do biura i ją zamówiłam. Zapłaciłam przelewem z góry i niszczarka dotarła do mnie już po dwóch dniach. Wiedziałam, że często będę korzystała z tego urządzenia, bo firma obracała ogromną ilością dokumentów, które po jakimś czasie należało po prostu zniszczyć. Niszczarka sprawdzała się znakomicie i była w stanie jednorazowo zniszczyć kilka kartek, co pozwalało na niszczenie dokumentów w większej ilości. W moim biurze od razu zrobiło się więcej miejsca, gdyż pozbyłam się nawet faktur, które już były dawno przedawnione. Niszczarka do dokumentów w znacznym stopniu ułatwiła mi pracę. 

Prezes był zadowolony z mojej pracy i postanowił dać mi więcej obowiązków. Naturalnie związane to było z większymi zarobkami i od razu się zgodziłam. Mogłam się rozwijać w tej firmie a na tym zależało mi najbardziej. Byłam dobrą pracownicą, którą doceniano.