Press "Enter" to skip to content

Które krówki reklamowe wybrać?

Zosia Moszka 0

Firmy wybierają wiele form komunikowania się z klientem. Jednym z nich jest darmowy poczęstunek, najczęściej w formie słodkiej przekąski. Klienci, obdarowani możliwością darmowego poczęstunku, częściej podejmują decyzje o korzystaniu, bądź kontynuowaniu usług w danym miejscu.

Gdzie zamówić krówki reklamowe dla biznesu?

krówki reklamowe dla firmOferty biznesowe prezentują w dzisiejszych czasach niemalże wszystko. Jedną z popularniejszych usług jest obsługa firm na poziomie cateringu dla klienta. Poczęstunki są oferowane w poczekalniach gabinetów, na stacjach benzynowych, a nawet u lekarzy, czy zwyczajnych osiedlowych sklepach. Stanowią miłą formę komunikacji z klientem, który jest wrażliwy na tego typu akcenty. Krówki to jedne z najpopularniejszych cukierków w Polsce. Ich smak i zapach kojarzymy od dziecka. Poczęstunek w firmie, właśnie z krówkami w roli głównej, bije na głowę ten z orzeszków lub paluszków. Krówki reklamowe dla firm, to oferta, w której na opakowanie możemy nanieść logo naszej firmy, jej slogan, bądź nazwę czegokolwiek tylko zapragniemy. Takie opakowania cieszą się niezwykłą popularnością, szczególnie w połączeniu z krówkami, które jako duże cukierki, dają stosunkowo dużą powierzchnię reklamową. W internecie, bez trudu znajdziemy wiele firm, które oferują dostarczenie takich usług. Nadmienić należy, że krówki występują w dwóch formach. Pierwszy typ „ciągutki”, czyli te o większej zawartości toffi w składzie, słodsze od drugiego typu, jakim są krówki kruche. Krówki te, łamią się z łatwością, a w smaku są bardziej mleczne od swojej konkurentki.

Poczęstunek jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Klienci nie korzystają z niego nadzwyczaj często i średnio licząc, po poczęstunek sięga jeden na czterech klientów. To niedużo, a taka inwestycja i tak zwraca się wielokrotnie już w innej formie.