Press "Enter" to skip to content

Księgowanie faktur z profilami aluminiowymi

Ola Bednarz 0

Od kilku lat pracuję jako asystentka głównej księgowej. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ zdobyłam tutaj ogromne doświadczenie i potrafię pracować samodzielnie. Głównie rozliczam faktury za aluminium, które ma wiele profili.

Profil aluminiowy ma oznaczenia

Profil aluminiowyWszystkie profile aluminiowe są podzielone w systemie, co zdecydowanie ułatwia mi wprowadzanie faktur. Każdy tani profil aluminiowy posiada indywidualne oznaczenie, które również pojawia się na fakturze. Dzięki temu każdy profil aluminiowy jest fakturowany we właściwy sposób. Od kiedy w ofercie pojawił się nowy kątownik aluminiowy to systemy zostały zaktualizowane i praca jest teraz o wiele łatwiejsza. Codziennie aluminium w naszej firmie sprzedaje się w ogromnych ilościach a co za tym idzie, mam sporo faktur do zaksięgowania. Wszystkie profile aluminiowe księguję i rozliczam samodzielnie. Wystawiam dla klientów faktury na aluminium, które po zaakceptowaniu przez główną księgową są do nich wysyłane. Nasze profile aluminiowe są w korzystnych cenach, co jeszcze bardziej przykuwa uwagę wszystkich klientów. Ponadto aluminium posiada wszelkie możliwe profile, ponieważ firma dba, aby wszystkie produkty były pełne i zgodne z ofertą, która jest dostępna na rynku. Dzisiaj miałam pracowity dzień, ponieważ dostałam czterdzieści siedem faktur na profile aluminiowe, które musiałam wprowadzić do systemu. Jedna faktura zawierała kątownik aluminiowy, dlatego tą fakturą zajęłam się na początek. Każdy profil aluminiowy podzieliłam według oznaczenia i zabrałam się za wprowadzanie danych. Ten dzień upłynął mi szybko i zanim się obejrzałam już dochodziła piętnasta.

Miałam jeszcze godzinę, żeby zaksięgować wszystkie profile aluminiowe i wiedziałam, że na pewno się wyrobię. Zawsze sobie radzę i nigdy nie muszę zostawać dłużej.