Press "Enter" to skip to content

Kosmetyki aloesowe jako pomysł na prezent

Paweł Bednarek 0

Moja koleżanka jest na bieżąco z nowościami kosmetycznymi. Doskonale zna się na specyfikach do twarzy i ciała, do włosów, jak również do makijażu. Lubi testować nowe rzeczy i pisać potem ich recenzje na swoim blogu w internecie. Zbliżały się jej urodziny, więc chciałam kupić jej jakiś zestaw kosmetyków na prezent.

Kosmetyk aloesowe dla mojej przyjaciółki

kosmetyki foreverRozglądałam się po różnych drogeriach, żeby znaleźć coś pasującego. Niestety, bardzo trudno było znaleźć coś ładnie zapakowanego i skomponowanego, chyba tylko w okolicach Bożego Narodzenia jest tego dużo. Zaczęłam przeglądać drogerie internetowe, w celu znalezienia czegoś odpowiedniego. Tak trafiłam na stronę oferującą kosmetyki z wyciągiem z aloesu. Aloes jest bardzo dobry dla skóry, a nie przypominałam sobie, żeby Monika testowała kiedyś jakiekolwiek z nich. Kupiłam znane kosmetyki forever, a konkretnie żel pod prysznic z balsamem i kremem do rąk. Drogeria miała usługę pakowania na prezent, więc nie musiałam już sama niczego szukać. Kupując w zestawie można było liczyć na zniżki i tańszą dostawę. Kosmetyki dotarły do mnie na czas. Otworzyłam tylko ozdobne pudełeczko żeby sprawdzić czy nic się nie zgniotło czy wylało, ale było to dobrze zapakowane. W międzyczasie poczytałam więcej na temat kosmetyków z aloesem i utwierdziłam się w przekonaniu, że to było dobre rozwiązanie. Na pewno taki zestaw jest bardzo fajny i praktyczny. Warto jest kupować żel pod prysznic i balsam w tej samej tonacji zapachowej i składnikowej dla lepszego działania.

Monika chyba się spodziewała, że dostanie jakieś kosmetyki na prezent ale nie zgadła, że będą to kosmetyki aloesowe forever. Udało mi się zrobić niespodziankę. Jednak ucieszyła się z podarunku i powiedziała, że na pewno je chętnie przetestuje, a potem opisze w najbliższej notatce na bloga.