Press "Enter" to skip to content

Konieczna depilacja wąsika

Dawid Pikulski 0

Zazwyczaj byłam zadowolona z mojego wyglądu. Nie musiałam się zbyt dużo malować, żeby wyglądać w miarę, ani spędzać dużo czasu przed lustrem. Nie lubiłam też makijażu, wolałam naturalność. Ostatnio regulowałam sobie brwi, bo to jedyne co muszę robić koniecznie i zauważyłam, że na mojej twarzy pojawia się okropny wąsik.

Laser na mój okropny wąsik

depilacja laserowa wąsika łódźWcześniej miałam tylko meszek w okolicach ust i był on biały, nie rzucający się w oczy. Teraz tak z ciekawości wyrwałam kilka włosków i położyłam na białej kartce i były widocznie ciemniejsze. O nie, nie mogłam tak wychodzić na ulicę. Nie chciałam też golić się codziennie maszynką, uwłaczałoby mi to. Kobieta nie powinna mieć wąsów, to jakieś paskudztwo. Uznałam, że jedynie depilacja laserowa wąsika łódź będzie w moim przypadku dobrym rozwiązaniem, ponieważ nic innego nie wchodziło w grę. Dla nas kobiet wąsik, jest bardzo krępujący i wstydziłam się nawet iść z tym do kosmetyczki, no al pomyślałam, że to chwila wstydu, a wąsika w końcu się pozbędę. Powinnam się cieszyć, że mamy teraz takie możliwości. Pamiętam ciotki, które musiały z takimi wąsami chodzić. I tak zaczęłam chodzić na sesje z użyciem lasera i był to mój pierwszy raz, ponieważ nigdy wcześniej nie usuwałam laserowo owłosienia na żadnej części ciała. Musiałam przyznać, że nie było to nic nieprzyjemnego i wszystko trwało bardzo krótko i bezboleśnie. Trafiła mi się bardzo miła kosmetyczka, która dokładnie się wszystkim zajęła.

Udało mi się pozbyć wąsika i byłam bardzo zadowolona, ponieważ nie mogłam na siebie patrzeć. Teraz nie muszę się już martwić, czy nic mi przypadkiem nie odrasta i sprawdzać co chwila w lustrze, czy nie widać wąsika. Nie ma go, zniknął raz na zawsze dzięki mojemu ulubionemu od tej pory salonowi kosmetycznemu.