Press "Enter" to skip to content

Kocyk do wózka mojego maluszka

Gracjan Lukierski 0

 

Rok temu na świat przyszła moja córeczka. Od razu zakochali się w niej wszyscy wujkowie i ciotki. Rozpieszczali ją na każdym kroku, łącznie ze mną i moim mężem. Była taka słodka, że nic tylko przytulać i głaskać i zajmować się nią. Gdy miałam wolną chwilę, to jeździłam na zakupy i kupowałam dla niej różne akcesoria.

Przesłodkie i urocze kocyki do wózków

kocyk do wózka minkyNajważniejsze, żeby niemowlak miał ciepło. Zwłaszcza, gdy zbliża się zima, trzeba zaopatrzyć się, we wszystkie niezbędne produkty. Ja akurat wybierałam się po jakieś wypełnienie wózka. Jakieś kołderki itp, zawsze się przydają. Weszłam więc na odpowiedni dział w sklepie dla bobasów i zobaczyłam kocyk do wózka minky, który od razu zwrócił moją uwagę. Dlaczego akurat on? Ponieważ miał piękny pastelowy kolor i delikatne zdobienia przyciągające wzrok. Musiałam go dotknąć i wtedy kolejny raz się zachwyciłam. Był miły i mięciutki,aż nie chciało się go wypuszczać z rąk. Sama chętnie bym się takim owinęła, jednak nie było takowych w moim rozmiarze. Byłam już zbyt dużym dzieckiem. Uznałam, ze córka na pewno będzie miała wygodnie na spacerze z takim kocykiem, ponieważ zadbali o odpowiednie materiały, które na pewno nie uczulą młodej i delikatnej skóry. Dlatego zdecydowałam się od razu na ten kocyk i włożyłam go do swojego koszyka. A w jakim kolorze go wybrałam? No oczywiście, że w różowym, w końcu dla dziewczynki tylko taki kolor pasuje najlepiej. Poza tym w tajemnicy się przyznam, że sama uwielbiam róż w każdej postaci.

Kocyk kupiony, więc można spokojnie spacerować po naszym wspaniałym osiedlu. Sąsiadki oczywiście od razu podchodzą, rozczulają się nad córką i kilka nawet pochwaliło kolor i miękkość kocyka. Jednak dobry zakup się mamie udał. Córka w przyszłości będzie dumna, że zawijałam ją w stylowe kocyki.