Press "Enter" to skip to content

Kłopot z otyłymi dziećmi a tani trener osobisty

Ola Bednarz 0

Przez wiele lat wychowywałam swoje dzieci niewłaściwie. To nie tak, że się nimi nie interesowałam czy zaniedbywałam. Po prostu chciała aby miały wszystko czego zapragną. Sama pochodziłam z bardzo ubogiej rodziny i nie raz w dzieciństwie cierpiałam z tego powodu.

Tani trener osobisty z Warszawy i potrzebne ćwiczenia

trener osobistyDlatego przekładałam wszystkie swoje dawne dziecięce marzenia na moją dwójkę bliźniaków. Przez długi czas nie widziałam w tym nic złego. Dopiero jednak kiedy zostałam zaproszona na rozmowę przez pedagoga szkolnego zrozumiałam, że popełniłam sporo błędów. Problem polega na tym, że dziecko nie potrafi racjonalnie ocenić czego tak naprawdę potrzebuje i właśnie od tego są rodzice. Kiedy sobie to uświadomiłam byłam strasznie zawstydzona. Z dnia na dzień wprowadziłam w domu inne zasady. Pierwszą był tani trener osobisty z Warszawy. Postanowiłam, że dzieci muszę odchudzić zanim ich otyłość stanie się chorobą. Pierwszy trener osobisty Warszawa na którego trafiliśmy okazał się strasznie nieprzyjemnym człowiekiem. W okrutny sposób nabijał się z moich dzieci. Jego zdaniem był to dobry sposób aby ich zmotywować. Jednak nie odniósł wcale zamierzonego efektu. Za diabła nie mogłam namówić dzieci na kolejny trening. Dopiero trzeci z kolei trener personalny nam się spodobał. Był bardzo wyrozumiałym i cierpliwym człowiekiem. Jako trener personalny Warszawa był niezwykle pomysłowy i wykorzystał naturalną chęć dzieci do zabawy. Tak więc nasze treningi bardziej przypominały zabawę niż ćwiczenia. Jednak przez bitą godzinę dziennie dzieci bardzo intensywnie się ruszały. W końcu zaczęło być widać efekty. Również ja sama poprawiłam wtedy swoją sylwetkę.

Moje dzieci bardzo polubiły treningi i chodzą na nie chętnie aż do dzisiaj. Z wagą poradziły sobie już dawno temu ale skoro tak aktywne zabawy im odpowiadają to ja jestem jak najbardziej za.