Press "Enter" to skip to content

Klimatyzacja w serwisie samochodowym

Maniek Legowski 0

Do niedawna pracowałam w autoryzowanym serwisie samochodowym. Był to salon i serwis kilku marek. Z racji tego w serwisie zawsze było bardzo wielu klientów.

Serwis klimatyzacji bywa przydatny

serwis klimatyzacji Bardzo często mieliśmy promocję na serwis klimatyzacji w Warszawie i muszę przyznać, że mnóstwo klientów z tych promocji korzystało. Do tego w znanym portalu oferującym usługi z obniżonymi cenami można było wykupić kupony. Jeżeli chodzi o klimatyzację, to zawsze najwięcej klientów było w okresie wiosenno – letnim. W końcu klimatyzacja to jeden z przywilejów w dzisiejszych czasach i tak naprawdę coraz częściej jest w podstawowym wyposażeniu samochodów. Jako, że w biurze naszego serwisu w okresie letnim było bardzo gorąco, postanowiliśmy jako pracownicy poprosić o założenie klimatyzacji w naszym biurze. W końcu dzięki temu nam by się lepiej pracowało i klienci byliby zadowoleni, że zostają przyjmowani w chłodnym pomieszczeniu, a nie w wielkim skwarze. W końcu udało nam się wywalczyć montaż klimatyzacji. Po pewnym czasie sam nasz dyrektor stwierdził, że był to bardzo dobry pomysł i cieszy się, że dał się na niego namówić. Rok od założenia klimatyzacji w biurze serwisu w firmie było już więcej takich miejsc, gdzie klimatyzacja była zamontowana. Wszyscy pracownicy z takiego rozwiązania byli bardzo zadowoleni. I klienci również się cieszyli, że w specjalnej poczekalni dla nich nie ma upałów, a można w przyjemnej temperaturze poczekać na odbiór samochodu.

Niektórzy nawet się śmiali, że to klimatyzacje, które montowane są w samochodach. Dla każdego było to odpowiednie rozwiązanie.