Press "Enter" to skip to content

Kiedy warto usunąć tatuaż?

Dorota Romańska 0

 

Tatuaż wbrew pozorom wcale nie jest trwałą ozdobą, ponieważ możemy go usunąć w każdej chwili. Co więcej, na usuwanie tatuażu umawiają się nie tylko osoby które nie są zadowolone ze swojego wzoru, ale również takie, które posiadają przepiękne tatuaże i ja jestem właśnie jedną z nich.

Jak bezboleśnie usunąć tatuaż w Szczecinie?

usuwanie tatuażu SzczecinJuż jako nastolatka miałam kilka wzorów, które pragnęłam sobie wytatuować. Moi rodzice, którzy także posiadają tatuaże nie mieli nic przeciwko, jednak jedynym warunkiem z ich strony było ukończenie osiemnastego roku życia. Głównie zależało im na tym, abym jeszcze nabrała pewności co do wzorów, jakie chciałam wytatuować, a także o to, aby moje ciało przestało już rosnąć. Na osiemnaste urodziny rodzice sprezentowali mi mój pierwszy tatuaż w postaci przepięknego kotka, który był usytuowany na przedramieniu. Z biegiem czasu jednak zapragnęłam mieć rękawy, a niestety mój pierwszy tatuaż uniemożliwiał mi ich wykonanie. Nie chciałam robić coverów, bowiem to wiązało się z ryzykiem, że wzór nie wyjdzie idealnie, dlatego udałam się na usuwanie tatuażu Szczecin posiada takie studio w którym niemal bezboleśnie usuniemy tatuaż. Jedynym towarzyszącym nam uczuciem może być lekkie szczypanie, jednakże jest ono o wiele mniej odczuwalne niż w przypadku robienia tatuażu chociażby w najmniej bolesnych miejscach. Cały zabieg odbywa się laserowo i ma na celu sprawić, aby nasz organizm naturalnie sam pozbył się tuszu z ciała. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko jakichkolwiek powikłań, a technika laserowa jest naprawdę bardzo sprawna, ponieważ po tatuażu nie zostaje najmniejszy ślad.

Czy żałowałam usunięcia mojego wspaniałego kotka? W żadnym wypadku! Kotka wytatuowałam sobie ponownie, tuż przy nadgarstkach i był on podstawą, która doskonale łączyła się z resztą rękawa, ponieważ to właśnie mój pierwszy tatuaż zainspirował mnie do zaprojektowania tak dużego tatuażu! Oczywiście warto wspomnieć o tym, że nie ma żadnej przeszkody, aby wykonywać tatuaże w miejscu, w którym niegdyś je usuwaliśmy!