Press "Enter" to skip to content

Kasy fiskalne świetnym pomysłem na prezent

Kaśka Wilczewska 0

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Gdańsk w nocy zaczyna rozświetlać blaskiem lampek. Poubierane choinki zdobią każdy jego zakątek. Supermarkety starają się przyciągnąć wielu klientów do swoich sklepów. Zachęcają do zakupu unikalnym i niebanalnych prezentów.

Idealna kasa fiskalna na święta

kasy fiskalne gdańskTrzy temu, o tej porze, siedziałam w szpitalu, wyczekując pierwszego dziecka brata. Jest to człowiek ciągle za czymś goniący. Szukający zajęcia na każdą wolną chwilę, którego nigdy nie ma w domu. Tym razem również szwagierka nie mogła na niego liczyć, mimo, że to ich pierwsze dziecko. W związku z tym przesiedziałam z nią wiele godzin w szpitalu. Przechadzając się w poszukiwaniu idealnego prezentu dla ich córki – Małgorzaty – zauważyłam przepiękne i kolorowe okno z napisem: kasy fiskalne Gdańsk. Jest to duże miasto, ale pomimo tego w sklepie zauważyłam brata. Okazało się, że przyszedł w tym samym celu co ja. Cóż, świąteczne szaleństwo dotyczy nas wszystkich i nie sposób wyjść z supermarketu bez żadnego upominku dla rodziny. W związku z tym każdy z nas wyszedł ze sklepu obładowany torbami z pakunkami. Kasa fiskalna okazała się najlepszym prezentem dla Małgosi. Pierwsze, co zrobiło na niej wrażenie to oczywiście olbrzymie pudło, które wyróżniało się wśród innych pakunków pod choinką. Ponadto zaintrygowała ją mnogość elementów, które mogła wciskać w kasie fiskalnej. Za każdym razem, gdy coś nacisnęła wydobywał się z niej dźwięk, którego z czasem każdy dorosły miał dosyć. Jednak nie przyćmiło to uroku Świąt Bożego Narodzenia, bo sprawiliśmy tym pudłem dużo radości temu dziecku.

Prezent ten okazał się świetną zabawką dla Małgosi i bawiła się nim przez wiele swoich dziecięcych lat. Później rodzice dokupili jej wózek sklepowy, plastikowe puszki i owoce, co dodatkowo zachęciło ją do częstego korzystania z tej kasy fiskalnej.