Press "Enter" to skip to content

Jestem zadowolona z zakupionej bielizny

Ola Bednarz 0

Moja siostra miała dzisiaj urodziny. ja całkiem zapomniałam o prezencie bo miałam ostatnio wiele spraw na głowie. Pracuję w korporacji i szef przydzielił mi bardzo ważny projekt. Musiałam go pilnie wykonać i niestety w ostatnich dniach nie miałam na nic czasu. Pojechałam do siostry i namówiłam ją na zakupy w internecie na mój rachunek.

Kupiłam siostrze stanik 

biustonosze sklep internetowyUwielbiam chodzić z siostrą po sklepach. Zawsze udawało nam się trafić na ciekawe ciuszki i zawsze wracałyśmy zadowolone z pięknymi ubraniami i bielizną. Niestety ze względu na brak czasu postanowiłam namówić siostrę na zakupy w internecie. Koleżanka ostatnio wspominała mi o dobrym sklepie internetowym, w którym kupowała dla siebie bieliznę. Wzięłam od niej namiary i przy winku postanowiłyśmy sprawdzić jaką mają ofertę. Namówiłam siostrę na zakup kompletu pięknej czerwonej bielizny. Biustonosze sklep internetowy były dostępne w wielu kolorach i wzorach a także rozmiarach. Siostra zazwyczaj kupowała sobie bieliznę biała lub czarną ale ze względu na jej okrągłe urodziny namówiłam ją do szaleństwa. godziła się na czerwony komplecik i mam nadzieję, że będzie z niego zadowolona. Ja także skusiłam się na dwa biustonosze, które były w przystępnej cenie. Zamówiłyśmy dostawę kurierem. Paczka została dostarczona do mieszkania mojej siostry. Ja tylko dostałam cynk, że staniki już dotarły od razu po pracy się u niej pojawiłam. Siostra była bardzo zadowolona z komplety, który ode mnie dostała. idealnie na nią pasował i był bardzo wygodny. 

Mi także spodobały się biustonosze, które dla siebie wybrałam. Na pewno będę jeszcze korzystać z poleconej mi strony internetowej. Sklep jest bardzo solidny a staniki, które są w nim dostępne są wysokiej jakości. Przystępne ceny także zachęcają do zakupów.