Press "Enter" to skip to content

Jakie są ceny kotłów warzelnych?

Ola Bednarz 0

Moja rodzina jest dość ekscentryczna, a przy tym duża. Zawsze ktoś mnie czymś zaskoczy, jak nie prośbą, to informacją. Ostatnio, gdy byłam w odwiedzinach u swojej babci, pojawiła się również moja ciocia. Niesamowita kobieta, przedsiębiorcza, choć koło sześćdziesiątki. Miała do mnie dość osobliwą prośbę.

Jakie jest zastosowanie kotła warzelnego z mieszadłem?

kocioł warzelny z mieszadłemCiocia poprosiła mnie, czybym nie poszukała jej kotła warzelnego z mieszadłem. Na początku nie wiedziałam, czy to był żart, czy może ciocia z kimś mnie pomyliła. Po chwili zrozumiałam jej intencje. Ja miałam dostęp do Internetu i byłam uważana za roztropną dziewczynę. Ciocia chciała kupić taki kocioł, ponieważ mogłaby na tutejsze wesela na wsi robić przetwory owocowe do deserów czy smalec. Zajmowała się kucharzeniem w naszej wsi od zawsze. Ponieważ taki kocioł to nie jest tania sprawa chciała bym poszukała jej czegoś używanego, bo sama nie potrafiła tego zrobić. To prawda, że dla kogoś, kto nie korzysta z Internetu poszukiwania sprzętu gastronomicznego, mogą nie być łatwą sprawą, dlatego zgodziłam się. Zapytałam czy to ma być jakiś szczególny kocioł czy zwykły kocioł warzelny z mieszadłem. Ciocia zajmowała się głównie „produkcją” jedzenia na imprezy rodzinne. Jej powidła i smalec były znane w promieniu piętnastu kilometrów. Nie miałam pojęcia, ile kosztuje używany kocioł i na co się ciocia porywa, ale jak się niedługo okazało, podjęła genialną decyzję. Wcześniej nie miała możliwości, by zrobić niektóre potrawy w większych ilościach.

Teraz było to możliwe. Zainwestowała naprawdę niewiele, a ja dowiedziałam się, że za pół roku przyjęła zlecenie na dwustuosobowe wesele. Muszę przyznać, że ciocia głowę do interesów ma. Biorąc pod uwagę, jaki jest przelicznik na osobę przy takim przyjęciu, szybko jej się zakup zwróci i będzie gotowa na następny.