Press "Enter" to skip to content

Jaki zabieg na oczyszczenie twarzy

Katarzyna Mikołowska 0

Do kosmetyczki nie chodziłam, bo byłam zdania, że sposobami domowymi byłam w stanie zadbać o swoją cerę. Przez długi czas mi się udawało to wszystko, jednak z czasem moja cera wyglądała coraz gorzej. Miałam zanieczyszczenia i trądzik, którego nie mogłam od dłuższego czasu się pozbyć.

Skutecznie oczyszczona twarz dzięki dobremu zabiegowi 

zabieg oczyszczający na twarz BiałystokŻadne dodatkowe kosmetyki czy maseczki mi nie pomagały i dlatego podjęłam decyzję, żeby wybrać się jednak do salonu kosmetycznego na zabieg oczyszczający na twarz Białystok był dużym miastem i taki salonów było sporo. Nie bardzo wiedziałam do jakiego pójść, bo nigdy wcześniej nie byłam na żadnym zabiegu i to mi utrudniało sprawę. Przypomniałam sobie jednak, że przyjaciółka mojej mamy chodziła kilka razy w miesiącu do kosmetyczki i poprosiłam ją o pomoc. Dowiedziałam się wszystkiego o tym salonie i tam zdecydowałam się wybrać na zabieg oczyszczający twarz. Kiedy dotarłam na miejsce, to kosmetyczka od razu zauważyła, że moja cera była problemowa i zaoferowała mi skuteczny zabieg. Miałam dość alergiczną cerę i musiałam uważać na to jakich kosmetyków używałam. Zabieg oczyszczający przeprowadzony miał być za pomocą naturalnych produktów i nie musiałam się obawiać żadnych niechcianych efektów ubocznych. Sam zabieg oczyszczania twarzy trwał prawie godzinę. Kiedy jednak na koniec kosmetyczka nałożyła mi krem na twarz, to od razu poczułam, że moja cera była w o wiele lepszej kondycji. Dobrze, że zapisałam się na ten zabieg.

Do kosmetyczki od tamtej pory chodziłam już regularnie. Moja cera potrzebowała raz na jakiś czas porządnego zabiegu oczyszczającego. Wyglądała dzięki temu zdrowo i promiennie. Samodzielnie już nie robiłam w domu żadnych zabiegów, bo kosmetyczka znała się na tym o wiele lepiej.