Press "Enter" to skip to content

Jak uczyć małe dzieci języków czyli profesjonalny angielski dla dzieci

Ola Bednarz 0

Małe dzieci zazwyczaj chłoną wiedzę jak gąbka. Nie zawsze oczywiście tą dobrą, ale jesteśmy w stanie je szybko wszystkiego nauczyć. Mówi się, że to właśnie dzieci najszybciej można nauczyć języków. Bardzo szybko zapamiętują, przyswajają i chcą się uczyć.

Angielski dla dzieci w Chorzowie jest wymagający

angielski dla dzieci Są wszystkiego ciekawe, są po prostu ciekawe świata. Jednak taka szkoła języków obcych, to spore wyzwanie dla dzieci. Może nie sam angielski będzie dla nich problemem, ale np. otoczenie. Musi ono sprzyjać zapamiętywaniu i rozwojowi, nie nastawiać się tylko na zapamiętywanie słówek. Moim zdaniem dla dzieci najlepsze są piosenki. W końcu wpadają one szybko w ucho, a dzieci już w przedszkolu pięknie uczą się piosenek i wierszyków. Także kurs języka angielskiego, musi być dostosowany do ich możliwości. Ja kiedyś chodziłam na taki kurs i był on głównie nastawiony na zabawę. Poprzez zabawę uczyłam się kolorów, prostych zdań i nazw zwierząt. Nie pisaliśmy nic w zeszytach, po prostu mówiliśmy i śpiewaliśmy. Gdyby dalsza moja edukacja przebiegła w podobny sposób, myślę, że dziś język bym umiała. Niestety profesjonalny angielski dla dzieci chorzów jest wymagający, a później nauczyciele nie dawali mi motywacji do jego nauki. Jednak uważam, że szkoła językowa jak najbardziej nadaje się dla dzieci. Nie musi ona im kojarzyć się z typową szkołą, ale bardziej z miejscem spotkań. W końcu będzie tam tez wiele innych dzieci, które również chcą się nauczyć języka. Dzieci są też dużo odważniejsze. Podczas gdy my często wstydzimy się wypowiadać w innym języku, one wręcz się do tego wyrywają. Nie mają poczucia wstydu gdy coś powiedzą, po prostu próbują dalej.

Uważam, że to bardzo dobre podejście, którego dorosłym brakuje. A takie kursy dla dzieci ma nawet Chorzów, więc jeśli tylko chcemy, możemy na nie śmiało posyłać dzieci.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl