Press "Enter" to skip to content

Jadę do montażu mebli aptecznych

Antoni Sarnecki 0

Kiedy nasze przedsiębiorstwo się rozwinęło to szef zaoferował mi inne stanowisko. Miałem być odpowiednio przeszkolony, co pozwoli mi na profesjonalne wykonywanie swoich nowych obowiązków. Ucieszyłem się, bo miałem dzięki temu też więcej zarabiać.

Montażowi mebli aptecznych przyglądał się właściciel

meble apteczne we WrocławiuMam montować meble apteczne we Wrocławiu i dzięki szkoleniu, które odbyłem jestem doskonale do tej pracy przygotowany. Od niedawna zaczęliśmy nową produkcję, która okazała się dobrym pomysłem. W dużej ilości sprzedawane są nasze meble apteczne we Wrocławiu a ja jestem wysyłany na ich montaż jeżeli taką usługę zażyczy sobie klient. Moim pierwszym miejscem była świeżo co otwarta apteka. Facet dopiero zaczynał w branży i chciał, żebym sam zamontował u niego meble apteczne we Wrocławiu. Pojechałem tam z całym sprzętem, ponieważ meble zostały już wcześniej dostarczone. Zabrałem się od razu do pracy i wiedziałem jak to poprawnie robić. Właściciel apteki przez cały czas mi się przyglądał i czasami zadawał różne pytania. Stwierdził, że mamy dość dobrej jakości meble apteczne we Wrocławiu i cieszy się, że mógł je od nas zakupić. Pracowało mi się dość przyjemnie i w sumie towarzystwo właściciela była dla mnie bardzo przyjemne. Dużo dowiedziałem się o jego działalności i planach na przyszłość. Wiem, że z takim podejściem na pewno uda mu się wszystko zrealizować. Kiedy już zamontowałem wszystkie meble apteczne we Wrocławiu to mogłem już zacząć się pakować. Właściciel podziękował mi za tak sprawną pracę.

To pierwsze zlecenie będę pamiętał bardzo długo. To był bardzo przyjemny klient, u którego mógłbym wykonywać zlecenia cały czas. Kontakt z klientem w mojej pracy jest bardzo ważny i cieszę się, że sobie z tym potrafię poradzić tak dobrze.