Press "Enter" to skip to content

Intratne zlecenie na konserwacje i skuteczne naprawy hds

Ola Bednarz 0

Prowadzę własną firmę, która oferuje swoim klientom konserwacje i naprawy różnego rodzaju rzeczy, maszyn i tym podobnych rzeczy. Moja firma dwa miesiące temu dostała bardzo, ale to bardzo intratne zlecenie.

Skuteczna naprawa hds była trudna

naprawa hdsMożna powiedzieć, że na takie zlecenie czekałem całe swoje życie. Dzięki temu zleceniu moja firma zarobiła bardzo dużo pieniędzy. Mieliśmy zrobić na jednym z większych placów budowy w Polsce kilka napraw i konserwacji. Ogólnie nad całym zleceniem zeszło mojej ekipie miesiąc, myślałem że zejdzie nam więcej, ale na szczęście zeszło nam właśnie miesiąc. Najważniejsza w tym zleceniu, które dostaliśmy była konserwacja żurawi. Przy owej konserwacji przez naszą ekipę była dokonana również naprawa żurawi, ponieważ tak zażyczył sobie ten nasz klient, które owo zlecenie mojej firmie zlecił. Największy problem w tym całym zleceniu sprawiła mojej ekipie konserwacja maszyn budowlanych. Bałem się bardzo, że nie będziemy w stanie wykonać tej konserwacji, ponieważ kilku moich fachowców, którzy właśnie byli odpowiedzialni za tą konserwację się pochorowało i baliśmy, że to będzie jakaś poważniejsza sprawa. Okazało się na szczęście, że pracownicy mogli szybko wrócić do pracy i wykonać ową konserwację. Powiem szczerze, że odetchnąłem z ulgą, ponieważ bardzo się obawiałem. Najwięcej czasu z tych wszystkich konserwacji zajęła nam konserwacja podestów ruchomych. W sumie z tą konserwacją zeszło nam ponad dwa tygodnie, ale i tak uważam, że nawet sprawnie się z nią uporaliśmy, ponieważ wstępnie zakładaliśmy, że może nam z nią zejść nawet miesiąc. Ciężka do wykonania była również na tej budowie skuteczna naprawa hds.

Ale moi pracownicy robili już w swoich karierach bardziej skomplikowane naprawy, także ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Klient na szczęście był zadowolony z naszej wykonanej pracy.